با ما نمره الف شوید و نمره الف بمانید .

امروزه با توجه به تعداد بالای دانشجویان مشغول به تحصیل در تمامی دانشگاه ها لزوم حمایت و توجه به مشکلات این قشر عظیم و تاثیر گذار جامعه بر کسی پوشیده نیست. همانطور که میدانید درصد بالایی از زمان تحصیل دانشجویان در ایران صرف انجام انواع پروژه های علمی و تحقیقاتی می شود که متاسفانه پس از اتمام تحصیل و یا پایان یک درس پروژه های انجام شده بدون استفاده رها می شوند که به سبب آن حجم عظیمی از سرمایه ها که همانا زمان و نبوغ جوانان توانای این مرز و بوم است به هدر می رود. بر همین اساس در این سایت برآنیم تا به نحوی به این انرژی عظیم جهت داده و آن را در جهت پیشبرد اهداف و نیاز روز افزون صنعت کشور به کار بندیم. در این سایت امکاناتی فراهم گردیده که هر متخصصی ( اعم از دانشجو و یا هر شخص توانای دیگر ) بتواند پروفایل اختصاصی خود را ایجاد کرده و اقدام به معرفی و فروش پروژه های انجام شده توسط خودش نماید.

این امر مزایای بسیاری به همراه دارد که به اختصار به چند مورد آن اشاره می نماییم.

  • جمع آوری بانک اطلاعاتی از پروژه های انجام شده در دانشگاه های کشور و معرفی آن به صنعت گران
  • فراموش نکنید که وقت طاست. و اگر شخصی پروژه ی مد نظر شما را قبلا انجام داده شما می توانید در کمترین زمان ممکن آن را خریداری نمایید و مجددا زمان و هزینه صرف آن پروژه ننمایید.
  • ایجاد پل ارتباطی مستقیم بین مشتریان و متخصصین که در این روش با حذف واسطه ها هم قیمت پروژه ها برای مشتریان پایین تر خواهد آمد و هم درامد آن مستقیما به توسعه دهندگان خواهد رسید.
  • دانشجویان میتوانند از پروژه ها و تحقیقات ثبت شده در این سایت الگو گرفته و حتی آن ها را توسعه داده و بهبود بخشند که این امر نقش به سزایی در بهبود کیفیت پروژه ها خواهد داشت چرا که نیازی نیست برای یک پروژه از صفر شروع نمایند بلکه می توانند ادامه دهنده ی راه سایر محقین باشند.
  • صنعت گران می تواند با مراجعه به پروفایل افراد و سوابق اجرایی آن ها در سایت و همچنین بازخورد های دریافت شده از پروژه های ارایه شده توسط آنها اقدام به شناسایی و جذب نیروی کارآمد کنند.
  • و بسیاری مزایای دیگر...

پس با ما نمره الف شوید و نمره الف بمانید

نمره الف حامی دانشجویان ایران در صنعت .

در این سایت برآنیم تا به نحوی به زمان و نبوغ جوانان توانای این مرز و بوم جهت داده و آن را در جهت پیشبرد اهداف و نیاز روز افزون صنعت کشور به کار بندیم.

4.8
Votes : 23