پروژه طراحی سایت مدیریت املاک (کد پروژه 1018)

تاریخ ثبت :
14 مهر 1397
ثبت کننده :
4.0
امتیاز
50,000 تومان

چکیده پروژه : پروژه طراحی سایت مدیریت املاک (کد پروژه 1018)

سایت مدیریت املاک نرم افزاری عمومی برای خرید، فروش و اجاره ملک در کمترین زمان ممکن برای کاربران خود می باشد . یک کاربر با ثبت ملک خود ، آنرا برای جستجو عموم قرار می دهد،و شماره های تماس خود را برای ارجاعات بعدی ثبت می کند.حال ملکی که مدیر بنگاه ثبت می کند فقط مشخصات ملک قابل نمایش برای همگان است،اگر مورد جستجو قرار گیرد، شماره تماس های بنگاه املاکی که آن ملک را ثبت کرده است ، نمایش داده می شود.کاربران ملک های ثبتی خود را می توانند ویرایش کنند.این نرم افزار این قابلیت را نیز دارد،که شخصی هم که ملکی برای خرید می خواهد را در لیست خریداران یا متقاضیان املاک خود ثبت می کند.با پشت سر گذاشتن مراحل بررسی و امکان سنجی پروژه ، پیدا کردن تمامی نیاز مندیهای پروژه و کار روی معماری حاصل ، این پروژه را تکمیل ساخت و سایت املاک را با تکنولوژی های روز حاصل نمود.

پروژه های مشابه

توضیحات پروژه : پروژه طراحی سایت مدیریت املاک (کد پروژه 1018)

تغييرات اجتماعي ، سياسي ، فرهنگي و... شيوه زندگي و آداب و رسوم و ارتباطات اجتماعي را تحت تاثير قرار مي دهد. از اين ره‌گذر بايد گفت: دگرگوني ها و تاثيرگذاري‌ها در طول تاريخ آني نبوده بلكه آتي است. با توجه به بافت شهر و فرهنگ شهر نشيني در سال 1341 نياز به تشكيل اتحاديه اي پاسخگو به درخواست‌هاي جديد، از سوي واحدهاي مشاوراملاك احساس شد و در سال 1343 نخستين تشكل صنفي آغاز به كاركرد.بعد از گذشت زمان و پیشرفت صنعت ارتباطات و فناوری و با روی کار آمدن عصر کامپیوتر واینترنت تحولات عظیمی در خرید و فروش اجناس وکالاهای مورد استفاده مردم به وجود آمد که برروی خرید و فروش خانه و مسکن هم تاثیرات خود را گذاشت. شخصی که انجام معامله به روی ملک خود را دارد باید ملک را به چندین بنگاه املاک در سطح شهر سپرده تا در صورت پیدا شدن مشتری مورد نظر،صاحب ملک را برای بستن قرار داد و دیگر توافقات اطلاع دهند.حال شخصی که ملک خود را برای معامله گذارده تنها باید منتظر بماند،در واقع سختی کار برای شخص دوم قرار داد یا همان خریدار یا موجر می باشد.که باید برای پیدا کردن ملک مورد نظر خود بنگاه های املاک متعددی را سر زده و در نهایت آیا ملک خود را پیدا کند یا نه؟ این نرم افزار این امکان را فراهم می آورد،که شخصی که درخواست فروش و یا اجاره دادن ملک خود را دارد،تنها با نشستن در پشت رایانه، ملک یا املاک خود را به معرض نمایش برای عموم قرار داده،و در طی زمان کمتری ملک خود را به فروش یا اجاره برساند.و همچنین این نرم افزار برای شخصی که به دنبال ملک میگردد راهی آسان می باشد.تنها با وارد کردن مشخصات ملکی که مورد نیازش است آن ملک را نه تنها در سرار آن شهر بلکه در هر نقطه ایران جستجو می کند.
0

نظرات کاربران

امتیاز کاربران به: پروژه طراحی سایت مدیریت املاک (کد پروژه 1018)

4.0 از 5 ( 51 نفر )
شما هم می توانید در مورد این کالا نظر بدهید.
برای ثبت نظرات، نقد و بررسی شما لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید. اگر این محصول را قبلا خریده باشید، نظر شما به عنوان مالک محصول ثبت خواهد شد.

مشخصات پروژه

مقطع تحصیلی :
نوع پروژه :
تعداد صفحات فایل pdf :
102 دارای فایل ورد
حجم فایل اصلی :
1.89 MB
فایل ورد دارد؟
سورس کد به صورت فایل مجزا دارد ؟
مهم ! حتما بخوانید
کد ها در داخل داکیومنت توضیح داده شده است ؟
فایل pdf دارد ؟
پشتیبانی دارد ؟
مهم ! حتما بخوانید
الهام محمدي مدت زمان عضویت در نمره الف :۶ ماه
4.0
51 total
5 16 
4 20 
3 15 
2 0 
1 0 
4.8
Votes : 23