چکیده پروژه : پروژه طراحی سایت ایرانگردی و جهانگردی (کد پروژه 1019)

این پروژه یک سایت اطلاع رسانی پویا با موضوع ایرانگردی و جهانگردی است،که در طراحی آن سعی شده است کلیه کشورها به همراه استان ها،شهرستان ها،مکان های دیدنی،آثار تاریخی و گردشگری آنها معرفی گردد و با برگزاری تورهای گردشگری امکان ثبت نام تور برای بازدیدکننده وجود دارد.در قسمت معرفی تورها جزئیات تورها به طور کامل بیان شده همچنین امکان مشاهده مراحل تور برای بازدیدکننده درنظر گرفته شده است تا براحتی تور مورد نظر خود را انتخاب کند. یک قسمت از سایت مربوط به اخبار است که خبرهای بروز گردشگری را در اختیار بازدیدکننده قرار می دهد.همچنین امکان نظرسنجی برای بازدید کننده وجود دارد و درصورت تمایل امکان انتقاد و پیشنهاد در مورد سایت برای بازدیدکننده در نظر گرفته شده است.همچنین از امکاناتی که برای قسمت مدیریت درنظر گرفته شده است،اطلاع رسانی به اعضاء است.در اینجا سعی شده است که تورها برطبق درخواست های کاربران برگزار گردد،به همین منظور امکان ارسال درخواست تور برای کاربر وجود دارد.

پروژه های مشابه

توضیحات پروژه : پروژه طراحی سایت ایرانگردی و جهانگردی (کد پروژه 1019)

گردشگری امروزه به عنوان يكي از صنايع بسيار مهم در توسعه فرهنگ ها و ارتباطات ملل، نقش ممتازي در استقرار صلح و آرامش در جهان ايفا كرده است. بيش از 620 ميليارد دلار،گردش مالي ساليانه توريسم در جهان است كه سهم كشور ايران، به يك دهم درصد هم نمي-رسد.گردشگري در هزاره سوم، ارزنده ترين صنعت پول ساز در جهان می دانند كه دولت مردان كشور بايد با يك عزم ملي در اين راه بيشتر تلاش كنند. اين تلاش مي تواند باعث جذب توريست، معرفي كشور در سطح جهاني وارتقاي رشد ناخالص ملي GNP را به همراه داشته باشد. درآمدي كه ما مي توانيم از طريق آي تي براي جذب گردشگر داشته باشيم، قابل مقايسه با درآمد نفت نخواهد بود. فرقي كه درآمد گردشگري با درآمد نفت دارد اين است كه در درآمد نفت، ما سرمايه هاي ملي خود را با دلار عوض مي كنيم، اما با درآمد گردشگري، هيچ چيز پر ارزش را از دست نمي دهيم و در عوض سرمايه جذب مي كنيم. ارزش استراتژيكي كه گردشگري براي ساختار ژئواستراتژيك ايران مي تواند به ارمغان بياورد، قابل مقايسه با هيچ صنعت و فناوري نيست. فقط بايد زير ساخت هاي لازم را فراهم كرد. صنعت گردشگري،در گسترش توسعه پايدار و شناساندن پتانسيل ملت ها به يكديگر مورد توجه و اهتمام روشنفكران و فعالان سياسي جوامع بوده است. گذار از عصر صنعتي (industry revolution)به دوران طلايي عصر اطلاعات(communication revolution) ، فضاي جوامع اطلاعاتي (information society) را با تغيير روبرو كرده است . وقتي ابزارهاي نوين در ارتباطات و اطلاع رساني به خدمت شهروندان در مي آيد، بايد انتظار تغيير در شيوه هاي زندگي روزمره را انتظار كشيد. يكي از اين تغييرات، دگرديسي در گردشگري و تولد گردشگري مجازي است.
0

نظرات کاربران

امتیاز کاربران به: پروژه طراحی سایت ایرانگردی و جهانگردی (کد پروژه 1019)

4.1 از 5 ( 52 نفر )
شما هم می توانید در مورد این کالا نظر بدهید.
برای ثبت نظرات، نقد و بررسی شما لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید. اگر این محصول را قبلا خریده باشید، نظر شما به عنوان مالک محصول ثبت خواهد شد.

مشخصات پروژه

مقطع تحصیلی :
نوع پروژه :
حجم فایل اصلی :
3.73 MB
فایل ورد دارد؟
سورس کد به صورت فایل مجزا دارد ؟
مهم ! حتما بخوانید
کد ها در داخل داکیومنت توضیح داده شده است ؟
فایل pdf دارد ؟
پشتیبانی دارد ؟
مهم ! حتما بخوانید
كامبيز ارشدي ياراحمدي مدت زمان عضویت در نمره الف :۶ ماه
4.0
52 total
5 18 
4 18 
3 16 
2 0 
1 0 
فروش پروژه های شما در نمره الف
4.8
Votes : 23