چکیده پروژه : پروژه طراحی برنامه حسابداری تحت وب (کد پروژه 1032)

فراهم آوردن اطلاعات مالی منسجم یکی از مهم ترین مزایای نرم افزارهای حسابداری به شمار می آید. این نرم افزار ها کاهش هزینه و صرفه جویی در زمان را به دنبال دارند. از طرفی حسابداران در هر زمانی بدون انجام محاسبات زمان بر و پیچیده می توانند از گردش حساب های خود اطلاع یابند. در نرم افزار پیش رو سعی شده است تمام نیازهای حسابداری شرکت ها پوشش داده شوند. این نرم افزار به صورت تحت وب نوشته شده است که مهمترین مزیت این مسئله استفاده راحت و بدون محدودیت زمانی است به گونه ای که کاربران مجبور نیستند تمام کارهای حسابداری شرکت را در زمان حضور خود در محل کار انجام دهند.

پروژه های مشابه

توضیحات پروژه : پروژه طراحی برنامه حسابداری تحت وب (کد پروژه 1032)

فراهم آوردن اطلاعات مالی منسجم و به هنگام سازمان ها و موسسات اقتصادی را می توان یکی از مهم ترین اهداف سسیتم حسابداری مالی تلقی کرد. این گروه از اطلاعات، مجموعه ی عملیات سازمان ها و موسسات را در قالب شاخص های کمی بیان می کنند و زمینه های لازم را برای کنترل و برنامه ریزی های مدیریت مهیا می سازد. نرم افزارهای حسابداری نیازهای یک بنگاه تجاری از قبیل سرعت، دقت، امنیت، قابلیت اطمینان و قدرت تحلیل و آنالیز اطلاعات را برآورده می کنند. از طرفی این نرم افزارها انجام عملیات حسابداری چندین شرکت را به صورت همزمان فراهم می کنند که این امر معمولاً توسط شرکت های حسابداری انجام می شود که کاهش صرف هزینه را برای شرکت های کوچک به دنبال دارد. از مهمترین فواید یک نرم افزار حسابداری ثبت اسناد و تهیه آسان گزارشات حسابداری می باشد. به طوری که در صورت رخ دادن اشتباه نیاز به خط خوردگی در دفاتر حسابداری و گزارشات نمی باشد نرم افزار حاضر به دلیل تحت وب بودن علاوه بر مزایای سایر نرم افزارهای حسابداری، محدودیت زمانی را نیز برای کاربران خود از بین می برد و برای آنها این امکان را فراهم می کند که در هر زمان و موقعیتی فعالیت های حسابداری خود را انجام دهند و از وضعیت مالی شرکت خود آگاه شوند.
0

نظرات کاربران

امتیاز کاربران به: پروژه طراحی برنامه حسابداری تحت وب (کد پروژه 1032)

4.2 از 5 ( 48 نفر )
شما هم می توانید در مورد این کالا نظر بدهید.
برای ثبت نظرات، نقد و بررسی شما لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید. اگر این محصول را قبلا خریده باشید، نظر شما به عنوان مالک محصول ثبت خواهد شد.

مشخصات پروژه

مقطع تحصیلی :
نوع پروژه :
حجم فایل اصلی :
2.36 MB
فایل ورد دارد؟
سورس کد به صورت فایل مجزا دارد ؟
مهم ! حتما بخوانید
کد ها در داخل داکیومنت توضیح داده شده است ؟
فایل pdf دارد ؟
محمدزمان اعتضاد مدت زمان عضویت در نمره الف :۶ ماه
4.1
48 total
5 18 
4 17 
3 13 
2 0 
1 0 
فروش پروژه های شما در نمره الف
4.8
Votes : 23