چکیده پروژه : پروژه طراحی برنامه کنترل سیستم از طریق پیام کوتاه (کد پروژه 1054)

پروژه پیش رو نرم افزار کنترل سیستم از طریق پیام کوتاه است. هدف اصلی این پروژه فراهم کردن امکان مدیریت سیستم از راه دور و اطلاع از وضعیت سیستم می باشد. به این معنی که کاربران، پیام حاوی دستور مورد نظر خود را به سیم کارتی که درون مودم GSM متصل به سیستم تعبیه شده، ارسال می کنند. نرم افزار با دریافت پیام، عملیات شناسایی کاربر و بررسی سطح دسترسی وی را انجام می دهد. در صورتی که فرستنده پیام جزء کاربران سیستم تعریف شده باشد و مجوز انجام فرمان درخواستی را نیز داشته باشد دستوراتی برای انجام فرمان کاربر به سیستم عامل اعمال می شود؛ و پس از انجام دستور کاربر پیامی مبنی بر اینکه فرمان وی انجام شده است برای فرستنده پیام ارسال می شود.برای مدیر سیستم امکان ایجاد پیام های کنترلی نیز در نظر گرفته شده است. در واقع پیام کنترلی به این معناست که مدیر، شرایط خاصی از سیستم و کاربرانی را مشخص می کند تا به محض برقراری آن شرایط برای کاربران مشخص شده پیام کوتاه ارسال شود. امکان ایجاد پیام های کنترلی برای رخدادهای ویندوز، رخدادهای شبکه، برنامه های کاربردی و فرایندهای اجرا شده و مدت زمان اجرایشان تعریف شده است.امکان پشتیبان گیری از دستورات با فرمت های مختلف و وارد کردن آن ها، امکان عضویت کاربر در چندین گروه کاربری، رابط کاربری آسان، چاپ اطلاعات دستورات، کاربران سیستم و ... از ویژگی های نرم افزار است.

پروژه های مشابه

توضیحات پروژه : پروژه طراحی برنامه کنترل سیستم از طریق پیام کوتاه (کد پروژه 1054)

یکی از دلایل اهمیت پروژه کنترل سیستم از طریق ارسال پیام کوتاه، افزایش روزافزون دورکاری در دنیای نوین می باشد. دورکاری يك انتخاب راجع به روش انجام كار است، كه به كاركنان اجازه مي دهد تمام يا قسمتي از كارشان را خارج از محيط كاري انجام دهند يعني افراد مي توانند از خانه، يك مرکز ارتباط از راه دور يا از محل كار ديگري وظايف كاریشان را انجام دهند.یکی از روش های مبادله اطلاعات در دورکاری بهره گیری از اینترنت است ولی از آنجاییکه ممکن است دسترسی به اینترنت در هر لحظه و هر مکانی برای همه میسر نباشد؛ استفاده از پیام کوتاه می تواند به عنوان یکی از راه حل های ارزان و در دسترس همه جایگزین مناسبی برای اینترنت باشد.از دیگر دلایل اهمیت این موضوع نیاز مدیران به اطلاع رسانی سریع و با هزینه اندک به کارمندان دورکار خود می باشد. اطلاع رسانی از طریق پیام کوتاه از جمله راهکارهایی است که می تواند این نیاز مدیران را به خوبی برآورده کند. اگرچه علاوه بر مدیران و کارمندان دورکاری سایر افراد نیز می توانند برای مقاصد مختلف از این پروژه استفاده نمایند. این پروژه ایده نو و جدیدی را در خود دارد و به راحتی و با تغییرات کوچک حتی می تواند برای شرکت های فروش کالا نیز قابل استفاده باشد. به این صورت که مشتریان می توانند با یک پیام کوتاه درخواست خرید کالایی را نمایند. لذا بر آن شدم تا با انتخاب این موضوع گامی هر چند کوچک در این مسیر بردارم و بتوانم نمونه کار مناسب و ارزشمندی برای حضور در بازار کار برای خود فراهم کنم.
0

نظرات کاربران

امتیاز کاربران به: پروژه طراحی برنامه کنترل سیستم از طریق پیام کوتاه (کد پروژه 1054)

4.1 از 5 ( 36 نفر )
شما هم می توانید در مورد این کالا نظر بدهید.
برای ثبت نظرات، نقد و بررسی شما لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید. اگر این محصول را قبلا خریده باشید، نظر شما به عنوان مالک محصول ثبت خواهد شد.

مشخصات پروژه

مقطع تحصیلی :
نوع پروژه :
تعداد صفحات فایل pdf :
139 دارای فایل ورد
حجم فایل اصلی :
1.14 MB
فایل ورد دارد؟
سورس کد به صورت فایل مجزا دارد ؟
مهم ! حتما بخوانید
کد ها در داخل داکیومنت توضیح داده شده است ؟
فایل pdf دارد ؟
پشتیبانی دارد ؟
مهم ! حتما بخوانید
عبدالخالق پيوندي مدت زمان عضویت در نمره الف :۶ ماه
3.8
36 total
5 10 
4 10 
3 16 
2 0 
1 0 
4.8
Votes : 23