چکیده پروژه : پروژه طراحی سایت شجره نامه و سیستم شبکه اجتماعی خانوادگی (کد پروژه 1069)

شبکه اجتماعی خانوادگی بطور مجازی مکانی است که کاربران در آن عضو شده و همانند اجتماع یک شهر یا مکانی عمومی در آن با همدیگر به بحث و گفتگو پرداخته و میتوانند اطلاعات خود از قبیل عکس ، فیلم ، موزیک و ... را به اشتراک بگذارند . شبکه های اجتماعی بعنوان دومین فناوری روز در سال 2009 شناخته شده و امروزه بسیار پرطرفدار میباشد . وبسایت طراحی شده به کاربران امکان میدهد تا درآن عضو شده شجره نامه ی خانوادگی خود را ایجاد کنند ، دوست یابی انجام داده، برای یکدیگر پیغام ارسال نمایند ، ایجاد و مدیریت گالری ها و دعوت از اعضای فامیل برای بسط و گسترش شجره نامه می باشد.

پروژه های مشابه

توضیحات پروژه : پروژه طراحی سایت شجره نامه و سیستم شبکه اجتماعی خانوادگی (کد پروژه 1069)

افتخار به نياكان و پيشينيان و سعي در حفظ هرآنچه كه ما را به نوعي مرتبط با گذشته خانوادگي مان مي كند , يك حس طبيعي و موثر درشناسايي و حفظ فرهنگ و هويت قومي است . در واقع هويت امروزي ما بر اساس كمك و معاونت اجدادمان و بر اساس داشته هاي به ارث رسيده از آنها طي قرون متمادي , شكل گرفته است و بر همين اساس هر خانواده تاريخ مربوط به خودش را دارد. امروزه حفظ انساب و مطالعات تبارشناسی آسان‌تر از گذشته انجام می‌پذیرد؛ مؤسسات ثبت احوال و صدور شناسنامه و نگهداری سوابق شناسنامه‌ای چون تاریخ تولد، ازدواج، طلاق و مرگ در دفاتر مخصوص این کار را آسان کرده‌است. امروزه نسب‌شناسی در مسائل حقوقی و کشف هویت اهمیت بسیار دارد. مورخان در تحقیقات تاریخی و دین‌شناسان در تحقیق علوم دینی به تبارشناسی اهمیت می‌دهند. تبارنامه یا شجره‌نامه یا دودمانه یا نسب‌نامه فهرست منظمی‌است که نسبت افراد با یک‌دیگر را نشان می‌دهد؛ رایج‌ترین این نسبت‌ها، نسبت پدر و فرزندی‌است. در این گونه تبارنامه، در یک خانواده، نام پدران و فرزندان را به ترتیب پشت سر هم قرار می‌دهند. دوره زندگی هر فرد را تا وقتی که جای خود را به دیگری بدهد، نسل می‌نامند که واژه آن به معنی فرزند است. امروزه بر خلاف گذشته كه فقط شجره نامه خاندانهاي مشهور و ثروتمند مورد علاقه بود برخي از مورخين علاقه مند به محلي نگاري در پي روشهايي هستند كه از طريق آن بتوان اطلاعات مربوط به خانواده هاي مختلف را جمع آوري كرده و در يك آرشيو اختصاصي نگهداري نمود. شكي نيست كه چنين آرشيو هايي براي بررسي ريشه هاي فرهنگي يك جامعه و كالبد شكافي برخي از عادات اجتماعي اقوام به چه ميزان داراي اهميت بوده و مورخين را به نتايج جالب توجهي مي رساند. نمونه چنين كاري از سالها قبل در برخي از كشورهاي اروپايي شروع گشته است.آنها مراكزي تشكيل داده و همه خانواده ها را تشويق به نگهداري اسناد خانوادگي خودشان در اين مراكز مي كنند.
0

نظرات کاربران

امتیاز کاربران به: پروژه طراحی سایت شجره نامه و سیستم شبکه اجتماعی خانوادگی (کد پروژه 1069)

4.0 از 5 ( 51 نفر )
شما هم می توانید در مورد این کالا نظر بدهید.
برای ثبت نظرات، نقد و بررسی شما لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید. اگر این محصول را قبلا خریده باشید، نظر شما به عنوان مالک محصول ثبت خواهد شد.

مشخصات پروژه

مقطع تحصیلی :
نوع پروژه :
تعداد صفحات فایل pdf :
151 دارای فایل ورد
حجم فایل اصلی :
22.11 MB
فایل ورد دارد؟
سورس کد به صورت فایل مجزا دارد ؟
مهم ! حتما بخوانید
کد ها در داخل داکیومنت توضیح داده شده است ؟
فایل pdf دارد ؟
پشتیبانی دارد ؟
مهم ! حتما بخوانید
احمد باقرپور تهراني مدت زمان عضویت در نمره الف :۶ ماه
3.9
51 total
5 18 
4 11 
3 22 
2 0 
1 0 
4.8
Votes : 23