چکیده پروژه : پروژه طراحی نرم افزار تحت موبایل برای خرید از رستوران (کد پروژه 1073)

این سیستم شامل دو زیر سیستم اصلی می باشد، زیر سیستم رستوران و زیر سیستم همراه رستوران. و در هر زیر سیستم می توان کاربران را مطابق با مسئولیتی که دارند تعریف کرد در تحلیل این سیستم نیز سعی شده است که با توجه به عملیات های که هر کاربر می تواند انجام دهد سیستم بسط داده شود. برای پیاده سازی سیستم رستوران از Microsoft Visual studio 2010و زبان برنامه نویسی Visual C# استفاده کردیم. از نرم افزار Microsoft SQL Server 2008 برای طراحی پایگاه داده استفاده کردیم. برای دریافت پیام های دریافتی از نرم-افزار همراه-رستوران و نیز برای ارسال پیامکهای تبلیغاتی به مشترکین از وبسرویس استفاده کردیم. کدنویسی سیستم رستوران را به شیوه ی معماری سه لایه ای انجام دادیم. برای پیاده سازی سیستم همراه رستوران از زبان J2me در محیط NetBeans IDE 7.0.1 استفاده کردیم

پروژه های مشابه

توضیحات پروژه : پروژه طراحی نرم افزار تحت موبایل برای خرید از رستوران (کد پروژه 1073)

برای انجام این پروژه باید اهداف زیر برآورده شود:1- همراه رستوران: نرم افزاری برای نصب بر روی موبایل مشترکان رستوران که به وسیله ی آن خرید را انجام می دهند، این نرم افزار باید قابلیت به روز رسانی غذاهای موجود را داشته باشد. این حالت زمانیست که مشتری از مشترکین رستوران باشد (اطلاعات مشتری در سیستم رستوران رجیستر شده باشد اصطلاحا سیستم مشتری را بشناسد.) در این حالت مشتری به کمک نرم افزار خود ثبت سفارش می کند. مشتری با استفاده از نرم افزار خود که بر روی گوشی نصب شده، نوع و تعداد غذا را از لیست انتخاب می کند و کد این اطلاعات از طریق سرویس پیام کوتاه (short message service) به سیستم رستوران فرستاده می شود.2- نرم افزار رستوران : نرم افزاری که امور روزانه ی رستوران را انجام می دهد. این نرم افزار توانایی دریافت و ثبت سفارشات مشترکانی که از طریق همراه رستوران سفارش می دهند و مشتریانی که در داخل رستوران سفارش می دهند را دارا می باشد.
0

نظرات کاربران

امتیاز کاربران به: پروژه طراحی نرم افزار تحت موبایل برای خرید از رستوران (کد پروژه 1073)

4.0 از 5 ( 38 نفر )
شما هم می توانید در مورد این کالا نظر بدهید.
برای ثبت نظرات، نقد و بررسی شما لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید. اگر این محصول را قبلا خریده باشید، نظر شما به عنوان مالک محصول ثبت خواهد شد.

مشخصات پروژه

مقطع تحصیلی :
نرم افزار های استفاده شده :
زبان های برنامه نویسی شده :
نوع پروژه :
تعداد صفحات فایل pdf :
106 دارای فایل ورد
حجم فایل اصلی :
2.16 MB
فایل ورد دارد؟
سورس کد به صورت فایل مجزا دارد ؟
مهم ! حتما بخوانید
کد ها در داخل داکیومنت توضیح داده شده است ؟
فایل pdf دارد ؟
پشتیبانی دارد ؟
مهم ! حتما بخوانید
فرشاد نقش وار مدت زمان عضویت در نمره الف :۶ ماه
4.1
38 total
5 12 
4 19 
3 7 
2 0 
1 0 
4.8
Votes : 23