چکیده پروژه : پروژه طراحی نرم افزار مدیریت رستوران (کد پروژه 1102)

با توجه به اینکه اغلب نرم افزار های تولید شده جهت مدیریت رستوران برای انجام امور مربوط به تهیه صورتحساب مشتری می باشند و سایر امور مربوط به موسسه را تحت پوشش قرار نمی دهند در این نرم افزار سعی شده است که تا حدودی تمامی امور مربوط به موسسه مانند استخدام و اخراج کارکنان، امور مالی موسسه، امور مدیریتی موسسه و پذیرش مشتریان از طریق نرم افزار صورت گیرد.در طراحی این نرم افزار بخش های مختلف برای انجام کارهای مربوط به هر بخش در نظر گرفته شده اند. از جمله قابلیت های در نظر گرفته شده در نرم افزار امکان ثبت اطلاعات کارکنان در سیستم، امکان ثبت حضور و غیاب کارکنان، امکان ثبت مرخصی کارکنان در سیستم، امکان ثبت اطلاعات متقاضان استخدام در سیستم، امکان انجام امور مالی موسسه مانند محاسبه حقوق و دستمزد کارکنان و محاسبه سود و زیان موسسه در بازه زمانی دلخواه، امکان ثبت صورتحساب مشتری در سیستم، امکان تعریف انواع غذا و محاسبه قیمت هر غذا، امکان ثبت هزینه ها، امکان تعریف سالن ها و میزهای غذاخوری و صندوق های فروش، امکان تعریف تخفیف فروش محصولات در سیستم، امکان تعیین نام رستوران در سیستم، امکان ثبت قراردادها، امکان تعریف کالا در انبار، امکان گزارش گیری از کالاهای انبار، امکان تعریف فروشندگان، امکان ثبت اطلاعات مشتریان اعتباری و اشتراکی در سیستم و امکان تعریف مکان های انبار می باشد.

پروژه های مشابه

توضیحات پروژه : پروژه طراحی نرم افزار مدیریت رستوران (کد پروژه 1102)

با توجه به اینکه اغلب کارهای مربوط به مدیریت، حقوق و دستمزد و انبار و اموال با استفاده از نرم افزار های کامپیوتری بسیار ساده تر و سریع تر انجام می شود، برای انجام فعالیت های مدیریتی یک رستوران تولید یک نرم افزار بسیار مفید و کارآمد می باشد. هدف از طراحی این نرم افزار سهولت انجام کارهای مدیریتی و تسریع خدمات رستوران می باشد.
0

نظرات کاربران

امتیاز کاربران به: پروژه طراحی نرم افزار مدیریت رستوران (کد پروژه 1102)

4.1 از 5 ( 50 نفر )
شما هم می توانید در مورد این کالا نظر بدهید.
برای ثبت نظرات، نقد و بررسی شما لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید. اگر این محصول را قبلا خریده باشید، نظر شما به عنوان مالک محصول ثبت خواهد شد.

مشخصات پروژه

مقطع تحصیلی :
نوع پروژه :
حجم فایل اصلی :
3.94 MB
فایل ورد دارد؟
سورس کد به صورت فایل مجزا دارد ؟
مهم ! حتما بخوانید
کد ها در داخل داکیومنت توضیح داده شده است ؟
فایل pdf دارد ؟
علي عيسي پور مدت زمان عضویت در نمره الف :۶ ماه
4.0
50 total
5 19 
4 12 
3 19 
2 0 
1 0 
فروش پروژه های شما در نمره الف
4.8
Votes : 23