چکیده پروژه : پروژه طراحی نرم افزار مدیریت استخر (کد پروژه 1103)

در این نرم افزار سعی شده است که کلیه کارهای مربوط به بخش های مختلف استخر توسط نرم افزار انجام شود. در واقع کلیه امور مربوط به پذیرش، فروش بلیط، زمانبندی کلاس های آموزشی، شیفت بندی کارکنان، امور مالی استخرو امور مربوط به استخدام و اخراج کارکنان از طریق نرم افزار انجام می شود.هر بخش از نرم افزار برای انجام کارهای مربوط به همان بخش طراحی شده است، از جمله قابلیت های مهم نرم افزار عبارتن از: تعریف اطلاعات پایه مثل تعریف دوره های آموزشی استخر، تهیه و چاپ بلیط استخر، ثبت اطلاعات کارکنان در سیستم، امکان محاسبه حقوق کارکنان، امکان رزرو سانس ها توسط سازمان ها و ...، ثبت نام متقاضیان در کلاس های آموزشی، امکان ثبت عضویت متقاضیان در استخر، محاسبه درآمد ها و هزینه های استخر و ... .

پروژه های مشابه

توضیحات پروژه : پروژه طراحی نرم افزار مدیریت استخر (کد پروژه 1103)

هدف کلی سیستم مکانیزه نمودن فروش سنتی بلیط و بدست‌آوردن انواع گزارشات مالی بصورت لحظه‌ای و آمارهای درخواستی اداره تربیت‌بدنی جهت مطالعه و تصمیم‌گیری آن اداره در آینده و کنترل مکانیزه ورود و خروج افراد به داخل استخر می‌باشد.دارای سیستم کنترل امنیت ورود و خروج کاربران بر اساس نام کاربری و رمز عبور منحصر بفردمی باشد.یکی از مراحل انجام پروژه تجزیه و تحلیل سیستم برنامه ریزی موجود می باشد؛ که برای درک چگونگی کار سیستم موجود از کشیدن نمودارهای یوزکیس و پس از آن نمودارهای فعالیت، تحلیل سیستم شروع شد. به این ترتیب که افراد استخر و کارهای آنها شناسایی شد و از این طریق نمودارهای یوزکیس سیستم طراحی شد و پس از آن برای درک بیشتر جزییات نمودارهای فعالیت سیستم فعلی رسم شد.همزمان با تحلیل و باشناخت بیشتر سیستم موجود و طراحی نمودارهای یوزکیس و فعالیت، ریسک های پروژه نیز شناسایی شد و در واقع در مرحله امکان سنجی، امکان پذیر بودن مهم ترین ریسک پروژه، یعنی طراحی رابط کاربری اصلی ترین فرم پروژه مورد بررسی قرار گرفت.
0

نظرات کاربران

امتیاز کاربران به: پروژه طراحی نرم افزار مدیریت استخر (کد پروژه 1103)

4.2 از 5 ( 51 نفر )
شما هم می توانید در مورد این کالا نظر بدهید.
برای ثبت نظرات، نقد و بررسی شما لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید. اگر این محصول را قبلا خریده باشید، نظر شما به عنوان مالک محصول ثبت خواهد شد.

مشخصات پروژه

مقطع تحصیلی :
نوع پروژه :
حجم فایل اصلی :
2.91 MB
فایل ورد دارد؟
سورس کد به صورت فایل مجزا دارد ؟
مهم ! حتما بخوانید
کد ها در داخل داکیومنت توضیح داده شده است ؟
فایل pdf دارد ؟
محمود(آريا)ناصري علي آبادي مدت زمان عضویت در نمره الف :۶ ماه
3.8
51 total
5 11 
4 17 
3 23 
2 0 
1 0 
فروش پروژه های شما در نمره الف
4.8
Votes : 23