چکیده پروژه : پروژه طراحی نرم افزار مدیریت دفتر وکالت (کد پروژه 1104)

این برنامه ، نرم افزار مدیریت دفتر وکالت می باشد . با استفاده از این نرم افزار کارهای مربوط به ذخیره و بازیابی اطلاعات موکلان و همچنین سایر مراجعین به سادگی انجام می پذیرد .در ابتدا برای هر موکل و یا مراجع با اطلاعات مختصری پرونده ای تشکیل شده سپس در طی مراحل بعدی پرونده وی تکمیل شده و وکیل قادر به تنظیم انواع فرم های آماده از جمله وکالتنامه ، دادخواست ، اظهارنامه و ... می باشد .همچنین وکیل قادر به ثبت نتیجه کلیه جلسات مشاوره و ملاقات خود خواهد بود.از دیگر قابلیت های برنامه هشدار دادن در مورد سررسید تاریخ پرونده های مورد بررسی و در دست انجام می باشد .همچنین امکانات دیگری از جمله مجموعه قوانین و انواع گزارشات و ... در آن گنجانده شده است .

پروژه های مشابه

توضیحات پروژه : پروژه طراحی نرم افزار مدیریت دفتر وکالت (کد پروژه 1104)

در میان انبوه اطلاعات سازمان نیافته، دستیابی به داده های دلخواه، کاری است زمانبر و دشوار. به علاوه زحمت نگهداری اطلاعات به شیوه سنتی و بر کاغذ، مزید بر علت شده و ریسک خدشه دار شدن و از دست رفتن اطلاعات را درگذر زمان افزایش می دهد. مناسب ترین راه حلی که برای رفع این مشکلات وجود دارد، اتوماتیزه کردن ذخیره، جستجو و بازیابی اطلاعات بوسیله نزم افزار کامپیوتر است. نرم افزاری که قابلیت طبقه بندی و پردازش حجم بالای اطلاعات را با انعطاف پذیری بالا، کمترین خطای ممکن و در سریع ترین زمان فراهم سازد
0

نظرات کاربران

امتیاز کاربران به: پروژه طراحی نرم افزار مدیریت دفتر وکالت (کد پروژه 1104)

4.0 از 5 ( 52 نفر )
شما هم می توانید در مورد این کالا نظر بدهید.
برای ثبت نظرات، نقد و بررسی شما لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید. اگر این محصول را قبلا خریده باشید، نظر شما به عنوان مالک محصول ثبت خواهد شد.

مشخصات پروژه

مقطع تحصیلی :
نوع پروژه :
حجم فایل اصلی :
2.36 MB
فایل ورد دارد؟
سورس کد به صورت فایل مجزا دارد ؟
مهم ! حتما بخوانید
کد ها در داخل داکیومنت توضیح داده شده است ؟
فایل pdf دارد ؟
كامران نصرتي مدت زمان عضویت در نمره الف :۶ ماه
4.1
52 total
5 20 
4 17 
3 15 
2 0 
1 0 
فروش پروژه های شما در نمره الف
4.8
Votes : 23