چکیده پروژه : پروژه طراحی نرم افزار چند رسانه ای آموزش قرآن کریم (کد پروژه 1105)

در این پروژه قسمت آموزش به وسیله ی فیلم هایی که تهیه گردیده انجام می شود. پنجاه و هفت فیلم تهیه شده در قالب سی و هفت درس به کاربران نمایش داده می شود. در این بین آزمون هایی برای سنجش کاربر در هر چند درس و با توجه به حجم درس ها گنجانده شده است بدین صورت که کاربر در صورتی می تواند به درسها ادامه دهد که آزمون ها را با موفقیت به پایان رسانده باشد. تعداد این آزمون ها در مجموع ده عدد می-باشد که با انجام هر کدام درس های بعد قابل رؤیت می باشد.علاوه بر آزمون ها امکانات دیگری در سیستم گنجانده شده. قسمت ترتیل کل قرآن که تمامی آیات انتخاب شده توسط کاربر به صورت ترتیل پخش می شود. در این بین کاربر می تواند همزمان از ترجمه فارسی و انگلیسی آیه ها بهره ببرد.در قسمت جستجو این امکان به کاربر داده شده که جستجوی خود را علاوه بر متن عربی در ترجمه ی فارسی و انگلیسی نیز انجام دهد. این بخش دارای قسمت چاپ آیات نیز می باشد.درپروژه قسمتی نیز برای حفظ گنجانده شده که از ابتدای قرآن آیاتی به کاربر داده شده و بر اساس مقایسه متنی از کاربر سنجش به عمل می آید. امید است با تبدیل این سنجش متنی به صوتی گامی موثر برای بهتر کردن پروژه برداشته شود.

پروژه های مشابه

توضیحات پروژه : پروژه طراحی نرم افزار چند رسانه ای آموزش قرآن کریم (کد پروژه 1105)

بـراى آمـوزش قـرآن در هـر عـصـر و زمـانى شيوه خاصى به كار گرفته شده است. امروز با پـيـشـرفـت فنون آموزش، با توجه به مشتركات زيادى كه فرهنگ فارسى با عربى (زبان قـرآن ) دارد، بـراى افـرادى كـه خواندن و نوشتن فارسى را ياد گرفته اند روش هاى بسيار ساده اى جهت آموزش قرآن ارائه و ده ها جزوه در اين زمينه نوشته شده است. با توجه به افزایش استفاده از رایانه به عنوان وسیله آموزش نوین بر آن شدیم که نرم افزاری در این زمینه ارائه دهیم. در این مجموعه کوشیده ایم به آسان ترین روش تمامی مسائل آموزش قرآن را از پایین ترین سطح تا بالاترین سطح آموزش دهیم. امید است که با ارائه این مجموعه حرکتی کرده باشیم برای یادگیری هر چه بیشتر این کتاب الهی.
0

نظرات کاربران

امتیاز کاربران به: پروژه طراحی نرم افزار چند رسانه ای آموزش قرآن کریم (کد پروژه 1105)

4.3 از 5 ( 36 نفر )
شما هم می توانید در مورد این کالا نظر بدهید.
برای ثبت نظرات، نقد و بررسی شما لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید. اگر این محصول را قبلا خریده باشید، نظر شما به عنوان مالک محصول ثبت خواهد شد.

مشخصات پروژه

مقطع تحصیلی :
نوع پروژه :
حجم فایل اصلی :
2.28 MB
فایل ورد دارد؟
سورس کد به صورت فایل مجزا دارد ؟
مهم ! حتما بخوانید
کد ها در داخل داکیومنت توضیح داده شده است ؟
فایل pdf دارد ؟
محمدتقي صالحي عمران مدت زمان عضویت در نمره الف :۶ ماه
4.1
36 total
5 13 
4 14 
3 9 
2 0 
1 0 
فروش پروژه های شما در نمره الف
4.8
Votes : 23