چکیده پروژه : پروژه طراحی سایت اتحادیه نشریات الکترونیکی (کد پروژه 1106)

امروزه با پيشرفت علوم و تكنولوژي با انفجار اطلاعات روبرو هستيم. پژوهشگران و محققين نيز براي تبادل اطلاعات به منابع مناسبي نيازمند هستند.از اين رو، بايد يك منبع براي آنها فراهم گردد كه هم دقت در روزآمدي اطلاعات در آنها رعايت شده باشد و هم صحت اطلاعات در مطالب ملاحظه شده باشد. بنابراين، مجلات چاپي بوجود آمدند و تا چندين سال اخير منبع بسيار مناسبي براي محققين به شمار می آمدند.اما دلايلي چون هزينه و زمان باعث بوجود آمدن شكل جديدي از منابع اطلاعاتي گرديد كه در واقع قالب الكترونيكي مجلات چاپي بوده و موسوم به مجلات الكترونيكي گرديده است و تاكنون كارآمدترين منبع براي تحقيق و مطالعه بوده است.مجلات الكترونيكي در واقع نسخه الكترونيكي همان مجلات چاپي هستند كه بر روي وب سايت ناشر و يا مجله قرار گرفته اند و يا اساسا مجلاتي هستند كه از ابتدا بدون آنكه نسخه چاپي داشته باشند به صورت الكترونيكي منتشر شده اند.کتابچه ای که هم اکنون پیش روی شماست سندی است برای سایتی با مضمون اتحادیه نشریات الکترونیکی که نشریاتی در آن ایجاد و مدیریت میشود.امید است راهنمایی باشد برای تمامی افرادی که میخواهند قدم در این راه بگذارند.

پروژه های مشابه

توضیحات پروژه : پروژه طراحی سایت اتحادیه نشریات الکترونیکی (کد پروژه 1106)

هدف از طراحی این سایت،ایجاد و مدیریت نشریات الکترونیکی با مضامین مختلف می باشد.کاربران از این طریق می توانند به مطالب و مقالات مربوط به نشریه دلخواه خود دسترسی داشته باشند.ایجاد این سایت را میتوان یک اقدام و فعالیت در زمینه فرهنگی و همچنین ارتقای سطح آگاهی کاربران نشریات مختلف دانست.
0

نظرات کاربران

امتیاز کاربران به: پروژه طراحی سایت اتحادیه نشریات الکترونیکی (کد پروژه 1106)

4.0 از 5 ( 37 نفر )
شما هم می توانید در مورد این کالا نظر بدهید.
برای ثبت نظرات، نقد و بررسی شما لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید. اگر این محصول را قبلا خریده باشید، نظر شما به عنوان مالک محصول ثبت خواهد شد.

مشخصات پروژه

مقطع تحصیلی :
نوع پروژه :
حجم فایل اصلی :
3.79 MB
فایل ورد دارد؟
سورس کد به صورت فایل مجزا دارد ؟
مهم ! حتما بخوانید
کد ها در داخل داکیومنت توضیح داده شده است ؟
فایل pdf دارد ؟
پشتیبانی دارد ؟
مهم ! حتما بخوانید
احمد احمدزاده مدت زمان عضویت در نمره الف :۶ ماه
4.2
37 total
5 15 
4 15 
3 7 
2 0 
1 0 
فروش پروژه های شما در نمره الف
4.8
Votes : 23