چکیده پروژه : پروژه بررسی امنیت نرم افزار و مقایسه قفل های سخت افزاری و نرم افزاری (کد پروژه 1108)

همان طور که از عنوان پروژه پیداست، هدف بررسی راهکارهای امنیت نرم افزار و مقایسه قفل‌های نرم‌افزاری و سخت افزاری می‌باشد. ضرورت به کار بردن تکنیک های امنیت نرم افزار آنجا مشخص می‌شود که حاصل تلاش شبانه روزی یک برنامه نویس، به سادگی و بدون آنکه چیزی نصیب او شود مورد استفاده همـگان قرار می‌گیرد. قفل های نرم افزاری از یـک کد خاص و قفل های سخـت افـزاری از یک قطــعه سخت افزاری برای جلوگیری از کپی و استفاده غیر مجاز استفاده می کنند. در پایان نامه حاضر، ابتدا اصول مهندسی معکوس و تکنیک های امنـیت نرم افزار مورد بررسی قرار خواهـد گرفت و سپس دو نمونه قفل سخت افزاری و همچنین یک نمونه قفل نرم افزاری طراحی و پیاده سازی می شود.

پروژه های مشابه

توضیحات پروژه : پروژه بررسی امنیت نرم افزار و مقایسه قفل های سخت افزاری و نرم افزاری (کد پروژه 1108)

امروزه حفاظت از كالاهاي نرم افزاري و جلوگيري از تكثير غير مجاز اهميت زيادي پيدا كرده است. ماده اوليه توليد نرم افزار، زمان، دانش و سرمايه پديدآورندگان نرم افزار است که با هزينه ای ناچيز مي توان نرم افزار توليد شده را به تعداد بي شماري تكثير كرد. دولت ها با وضع قوانين كپي رايت نرم افزاري سعي در حفظ حق پديدآورند گان نرم افزار و جلوگيري از تكثير غير مجاز آن دارند، با وجود اين حتي در كشورهايي كه اين قانون وجود دارد آمار تكثير غير قانوني نرم افزار بسيار بالاست؛ براي مثال در كشور آلمان 87 درصد نرم افزار ها به صــورت غيرمجاز كپي مي شــوند.از اين رو توليد كنندگان نرم افزار، اقـدام به قفل گذاري نرم افزار هاي خود مي كنند. با توجه به فزوني نرم افزار در سيستم هاي كامپيوتري از يك طرف و توانايي كنترل كپي هاي غيرمجاز (از ديدگاه اقتصادي آن) از طرفي ديگر، دليلي محكم جهت بررسي اين شاخه از مهندسي نرم افزار مي باشد.
0

نظرات کاربران

امتیاز کاربران به: پروژه بررسی امنیت نرم افزار و مقایسه قفل های سخت افزاری و نرم افزاری (کد پروژه 1108)

4.3 از 5 ( 39 نفر )
شما هم می توانید در مورد این کالا نظر بدهید.
برای ثبت نظرات، نقد و بررسی شما لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید. اگر این محصول را قبلا خریده باشید، نظر شما به عنوان مالک محصول ثبت خواهد شد.

مشخصات پروژه

مقطع تحصیلی :
زبان های برنامه نویسی شده :
نوع پروژه :
تعداد صفحات فایل pdf :
100 دارای فایل ورد
حجم فایل اصلی :
0.48 MB
فایل ورد دارد؟
سورس کد به صورت فایل مجزا دارد ؟
مهم ! حتما بخوانید
کد ها در داخل داکیومنت توضیح داده شده است ؟
فایل pdf دارد ؟
عطيه مخلوق مدت زمان عضویت در نمره الف :۶ ماه
3.8
39 total
5 10 
4 13 
3 16 
2 0 
1 0 
فروش پروژه های شما در نمره الف
4.8
Votes : 23