چکیده پروژه : پروژه طراحی نرم افزار مدیریت محتوا خبری (کد پروژه 1110)

امکاناتی که دراین نرم افزارارائه داده شده است شامل مدیریت اعضاء،مدیریت تصاویر،مدیرت سمت،مدیرت مطلب،مدیرت منو،مدیریت قالب،مدیریت نظر سنجی،تغییر رمز ورود،که درهر کدام از قسمت ها درج،حذف،ویرایش،جستجوو سایر امکانات در آن انجام می شود مدیر نرم افزاری می تواندکاربرانی باسمت های مختلف وسطح دسترسی های مختلف تعریف نماید.وبرای هر کاربر یک نام کاربری ورمزورودتعیین می نماید.در این نرم افزار اخبارومطالب توسط کاربردرج می شود وتصاویری در رابطه با تصاویر درج می شود .این نرم افزار این امکان را داردکه از اخبار ومطالب درج شده در نرم افزاریک سایت خبری ایجاد می شود.که سایت شامل اخبار، منوهای ایجاد شده و نظرسنجی می باشد.

پروژه های مشابه

توضیحات پروژه : پروژه طراحی نرم افزار مدیریت محتوا خبری (کد پروژه 1110)

امروزه علم پیشرفت های زیادی کرده است کاربران می توانند به صورت آماده با نرم افزار های مختلف کار کنند بدون اینکه نیاز به یادگیری برنامه نویسی وپایگاه داده داشته باشند.کاربران فقط با تایپ وکلیک چند دکمه می توانند کارهای خود را انجام دهند.این نرم افزار این قابلیت را فراهم کرده است افراد مبتدی که آشنا به برنامه نویسی وطراحی سایت نیستند به راحتی بتوانند در یک محیط نرم افزاری وبه صورت آماده درج ،حذف، ویرایش وسایر امکانات ایجادیک سایت خبری را بدون درگیر شدن با برنامه نویسی انجام دهند. مشابه نرم افزار جوملا که طراحی سایت به صورت آماده وبه دلخواه کاربر انجام می گیرد.
0

نظرات کاربران

امتیاز کاربران به: پروژه طراحی نرم افزار مدیریت محتوا خبری (کد پروژه 1110)

4.2 از 5 ( 41 نفر )
شما هم می توانید در مورد این کالا نظر بدهید.
برای ثبت نظرات، نقد و بررسی شما لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید. اگر این محصول را قبلا خریده باشید، نظر شما به عنوان مالک محصول ثبت خواهد شد.

مشخصات پروژه

مقطع تحصیلی :
نرم افزار های استفاده شده :
زبان های برنامه نویسی شده :
نوع پروژه :
تعداد صفحات فایل pdf :
100 دارای فایل ورد
حجم فایل اصلی :
5.60 MB
فایل ورد دارد؟
سورس کد به صورت فایل مجزا دارد ؟
مهم ! حتما بخوانید
کد ها در داخل داکیومنت توضیح داده شده است ؟
فایل pdf دارد ؟
پشتیبانی دارد ؟
مهم ! حتما بخوانید
عبدالرضا بهنام مدت زمان عضویت در نمره الف :۶ ماه
4.0
41 total
5 11 
4 18 
3 12 
2 0 
1 0 
فروش پروژه های شما در نمره الف
4.8
Votes : 23