چکیده پروژه : پروژه طراحی سایت نمایشگاه بین المللی (کد پروژه 1111)

سایت نمایشگاه بین المللی در راستای گسترش استفاده از اینترنت و اینکه گامی برای مکانیزه کردن کارهای تجاری می باشد. در این وب سایت سعی شده تا تمام کارهای مربوط به برگزاری نمایشگاه از تعریف و ایجاد یک نمایشگاه تا اتمام و تسویه حساب با مرکز نمایشگاهی به صورت اینترنتی انجام گیرد و کاربر کمترین مراجعه فیزیکی به مرکز نمایشگاهی را داشته باشد.سایت نمایشگاه سه نوع کاربر دارد، که عبارت اند از : کاربر مهمان، کاربر غرفه دار و مدیر. کاربر مهمان می تواند برای مثال نقشه ی نمایشگاه را ملاحضه کند و یا در سایت یک کالای خاص را جستجو کند و یا یک شرکت خاص را جستجو کند. درقدم اول با استفاده از نظریه های مدیریت ریسک احتمال شکست پروژه تخمین زده می شود وتا حد امکان از شکست پروژه در آینده جلوگیری می شود ودر گام های بعدی به تحلیل بازار فروش و بازاریابی می پردازد.با توجه به فراگیر شدن مقوله ی اینترنت در جهان، طراحی یک سایت نمایشگاه کمک بزرگی به برگزارکنندگان،خریداران ودست اندرکاران این عرصه خواهد کرد.

پروژه های مشابه

توضیحات پروژه : پروژه طراحی سایت نمایشگاه بین المللی (کد پروژه 1111)

دنیای اینترنت گستره عظیمی از اطلاعات گوناگون و با تعداد کاربران مختلف از کشورها و اقوام مختلف است. در این دنیای مجازی روزانه بسیاری از مبادلات و امور تجاری در حداقل زمان بین افراد و شرکت های گوناگون از سراسر جهان به وقوع می پیوندد. اینترنت پیشرفته ترین وسیله ارتباط جهانی با امکاناتی وسیع در خدمت بشر می باشد. سازمان ها و شرکت های تجاری که این کانال ارتباطی را درک کرده‌اند تمایل زیادی دارند که بتوانند در اینترنت جایگاه خوبی پیدا کنند. گام اول برای ورود به این دنیای عظیم طراحی و راه‌اندازی یک وب سایت اینترنتی است وب سایت مجموعه ای از تعدادی فايل های حاوی متن، تصویر یا گرافیک و ... متصل به هم، که غالباً شامل یك صفحه اصلی- Home Page – می باشد که بر روی یك خدمات دهنده اینترنتی(Server) قرار دارند و به عنوان مجموعه ای از اطلاعات توسط یك فرد، گروه یا سازمان تهیه و نگهداری می شوند و عموم مردم می توانند بوسیله اینترنت به آن دسترسی داشته باشند. با داشتن يک وب سايت مي توان کليه اطلاعات مربوط به يک سازمان، مانند بيوگرافی، حوزه فعاليت و محصولات را در قالب يک کاتالوگ جامع ايجاد کرد، با اين تفاوت که بر خلاف کاتالوگ های عادی نيازی به چاپ و توزيع اين کاتالوگ نخواهد بود و به سهولت و در کمترين زمان برای کليه افرادی که به اينترنت متصل هستند، قابل دسترس خواهد بود. در ضمن افراد با ديدن وب سايت و در صورت نياز برای دريافت اطلاعات بيشتر می توانند از طريق اينترنت و با ارسال نامه با سازمان ارتباط برقرار کنند
0

نظرات کاربران

امتیاز کاربران به: پروژه طراحی سایت نمایشگاه بین المللی (کد پروژه 1111)

4.1 از 5 ( 42 نفر )
شما هم می توانید در مورد این کالا نظر بدهید.
برای ثبت نظرات، نقد و بررسی شما لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید. اگر این محصول را قبلا خریده باشید، نظر شما به عنوان مالک محصول ثبت خواهد شد.

مشخصات پروژه

مقطع تحصیلی :
زبان های برنامه نویسی شده :
نوع پروژه :
حجم فایل اصلی :
2.37 MB
فایل ورد دارد؟
سورس کد به صورت فایل مجزا دارد ؟
مهم ! حتما بخوانید
کد ها در داخل داکیومنت توضیح داده شده است ؟
فایل pdf دارد ؟
سيدمصطفي سعيدي مدت زمان عضویت در نمره الف :۶ ماه
4.0
42 total
5 16 
4 11 
3 15 
2 0 
1 0 
فروش پروژه های شما در نمره الف
4.8
Votes : 23