چکیده پروژه : پروژه طراحی سیستم رای گیری الکترونیکی (کد پروژه 1114)

پروژه ای که در پیش روی شماست سیستم رای گیری الکترونیکی نام دارد که به منظور ارتقا در فرآیند برگزاری انتخابات انجمن های علمی مجتمع و هم چنین بسیج مجتمع و نشریات مجتمع مورد مطالعه و بررسی قرار گرفته است.این پورتال امکان رای دادن به صورت الکترونیکی و تحت وب به دانشجویان مجتمع را ارائه می دهد.امکانات این پورتال عبارتند از:• شرکت در انتخابات فعال مجتمع• امکان رای دادن به صورت آنلاین• امکان نامزد شدن در انتخابات مختلف• امکان مشاهده نتایج انتخابات• و امکانات دیگری که در ادامه به تفصیل توضیح داده خواهد شد.افراد تشکیل دهنده ی این سیستم عبارتند از:کاربران (دانشجویان)، که در سیستم وارد شده و قادر به استفاده از تمامی امکانات پورتال هستند.مدیر پورتال که وظیفه تعریف انتخابات مجتمع، تایید نامزدهای انتخابات، مدیریت تبلیغات نامزدها، امکان مشاهده نتایج آرا انتخابات و نیز دیگر فعالیت ها را برعهده دارد.

پروژه های مشابه

توضیحات پروژه : پروژه طراحی سیستم رای گیری الکترونیکی (کد پروژه 1114)

دردهه اخير، پيشرفت تكنولوژى و الكترونيكى شدن مراكز و سازمانهاى دولتى و خصوصى، رشد قابل توجهى داشته است. سيسمتهاى الكترونيكى مانند E-Commerce ، E-Learningو اخيرا E-Voting رفته رفته در حال نفوذ به زندگى روزمره مردم هستند. به تجربه ثابت شده كه با الكترونيكى شدن هر بخش يا سازمان، رشد كيفى مناسبى در روند كارى آن سازمان ايجاد مي شود، اگرچه اين سيستمها معايب خاصى دارند كه با گذشت زمان مشخص خواهند شد .يكى از بزرگترين مشكلات الكترونيكى شدن مراكز، افزايش تعداد افراد بيكار در جامعه است كه شايد در وهله اول چندان به چشم نيايد ولى با گذشت زمان به معضلى بزرگ تبديل خواهد شد . راى گيريهاى سنتى امروزه كه با حضور مردم در حوزه هاى انتخاباتى انجام مي گيرد، داراى معايب و مزاياى خاص خود است. زمان زياد براى شمارش آرا و وقتگير بودن آن، همچنين هزينه تشكيل حوزه ها و به كارگيرى نيروى انسانى مستقر در آنها از جمله مشكلات اين نوع راي گيرى است، از طرفى امنيت بالاى آن نسبت به سيستمهاى الكترونيكى همچنان مسئولين را در جايگزين كردن اين سيستمها مردد كرده است.
0

نظرات کاربران

امتیاز کاربران به: پروژه طراحی سیستم رای گیری الکترونیکی (کد پروژه 1114)

4.1 از 5 ( 45 نفر )
شما هم می توانید در مورد این کالا نظر بدهید.
برای ثبت نظرات، نقد و بررسی شما لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید. اگر این محصول را قبلا خریده باشید، نظر شما به عنوان مالک محصول ثبت خواهد شد.

مشخصات پروژه

مقطع تحصیلی :
نرم افزار های استفاده شده :
زبان های برنامه نویسی شده :
نوع پروژه :
تعداد صفحات فایل pdf :
105 دارای فایل ورد
حجم فایل اصلی :
13.67 MB
فایل ورد دارد؟
سورس کد به صورت فایل مجزا دارد ؟
مهم ! حتما بخوانید
کد ها در داخل داکیومنت توضیح داده شده است ؟
فایل pdf دارد ؟
پشتیبانی دارد ؟
مهم ! حتما بخوانید
محمدرضا حبيبي مدت زمان عضویت در نمره الف :۶ ماه
3.9
45 total
5 13 
4 14 
3 18 
2 0 
1 0 
فروش پروژه های شما در نمره الف
4.8
Votes : 23