چکیده پروژه : پروژه طراحی سیستم حقوق و دستمزد (کد پروژه 1115)

در این نرم افزار سعی شده است که کلیه کارهای مربوط به محاسبه حقوق پرسنل توسط نرم افزار انجام شود. در واقع کلیه امور مربوط به ثبت پرسنل، تعیین احکام قانونی، محاسبه حقوق، ثبت ورود و خروج، امور مربوط به استخدام و اخراج کارکنان از طریق نرم افزار انجام می شود.از جمله قابلیت های مهم نرم افزار عبارتن از: تعریف اطلاعات پایه مثل تعریف دوره های مالی، تهیه و چاپ لیست بیمه، ثبت اطلاعات کارکنان در سیستم، امکان محاسبه حقوق کارکنان، تهیه و چاپ لیست مالیات تهیه و چاپ گزارشهای مختلف، ورود از دستگاه ساعت زن، امکان ثبت وام، محاسبه حقوق و کسر وام از حقوق , کسر بیمه و مالیات به طور اتوماتیک از حقوق و ... .

پروژه های مشابه

توضیحات پروژه : پروژه طراحی سیستم حقوق و دستمزد (کد پروژه 1115)

هدف کلی سیستم مکانیزه نمودن مراحل استخدام و محاسبه حقوق و بدست‌آوردن انواع گزارشات مالی بصورت لحظه‌ای و آمارهای درخواستی جهت مطالعه و تصمیم‌گیری آن اداره در آینده و کنترل مکانیزه ورود و خروج افراد به داخل اداره می‌باشد.دارای سیستم کنترل امنیت ورود و خروج کاربران بر اساس نام کاربری و رمز عبور منحصر بفردمی باشد.یکی از مراحل انجام پروژه تجزیه و تحلیل سیستم برنامه ریزی موجود می باشد؛ که برای درک چگونگی کار سیستم موجود از کشیدن نمودارهای یوزکیس و پس از آن نمودارهای فعالیت، تحلیل سیستم شروع شد. به این ترتیب که افراد شرکت و کارهای آنها شناسایی شد و از این طریق نمودارهای یوزکیس سیستم طراحی شد و پس از آن برای درک بیشتر جزییات نمودارهای فعالیت سیستم فعلی رسم شد.همزمان با تحلیل و باشناخت بیشتر سیستم موجود و طراحی نمودارهای یوزکیس و فعالیت، ریسک های پروژه نیز شناسایی شد و در واقع در مرحله امکان سنجی، امکان پذیر بودن مهم ترین ریسک پروژه، یعنی طراحی رابط کاربری اصلی ترین فرم پروژه مورد بررسی قرار گرفت.
0

نظرات کاربران

امتیاز کاربران به: پروژه طراحی سیستم حقوق و دستمزد (کد پروژه 1115)

4.0 از 5 ( 46 نفر )
شما هم می توانید در مورد این کالا نظر بدهید.
برای ثبت نظرات، نقد و بررسی شما لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید. اگر این محصول را قبلا خریده باشید، نظر شما به عنوان مالک محصول ثبت خواهد شد.

مشخصات پروژه

مقطع تحصیلی :
نرم افزار های استفاده شده :
زبان های برنامه نویسی شده :
نوع پروژه :
حجم فایل اصلی :
2.38 MB
فایل ورد دارد؟
سورس کد به صورت فایل مجزا دارد ؟
مهم ! حتما بخوانید
کد ها در داخل داکیومنت توضیح داده شده است ؟
فایل pdf دارد ؟
شهناز مدديان مدت زمان عضویت در نمره الف :۶ ماه
4.1
46 total
5 19 
4 11 
3 16 
2 0 
1 0 
فروش پروژه های شما در نمره الف
4.8
Votes : 23