چکیده پروژه : پروژه طراحی سایت و نرم افزار تجارت الکترونیک بانک ملی (کد پروژه 1117)

هدف اصلی این پروژه فراهم کردن امکان مدیریت فرایند عملیاتی دستگاه های کارتخوان بانکی از طریق وب و نرم افزار می باشد. به وسیله آن می توان تمام کارها و فایلها و بخشهای مختلف درگیر را سازماندهی و مدیریت نمود.کاربران به راحتی تنها با اتصال به اینترنت می توانند با استفاده از نام کاربری و کلمه عبور، از طریق سایت مربوطه وارد صفحه کاربری خود شده و نسبت به مدیریت کارهای خود اقدام نمایند.تمام واحد ها در این سایت و نرم افزار قسمت خاص خود را دارند و هیچ تداخلی در امور بخش های مختلف از لحاظ کاری وجود ندارد و تمام بخشهای سیستم تفکیک شده است.کاربران تمام اخبار و اتفاقات روز را به راحتی در دسترس دارند و در همان که مایل باشند می توانند اخبار را ملاحظه نمایند.

پروژه های مشابه

توضیحات پروژه : پروژه طراحی سایت و نرم افزار تجارت الکترونیک بانک ملی (کد پروژه 1117)

تجارت الکترونیک هر نوع ارائه کالا یا خدمات ، که معمولاً ( نه همیشه ) بخاطر پولانجام می پذیرد . از تجارت الکترونیک ، تعاریف متعددی ارائه شده است . در حقیقتمجموعه متنوع وسیعی از تعاریف و مفاهیم برای تجارت الکترونیک وجود دارد که موضوعات، کاربردها ، و مدلهای گوناگونی را در بر می‏گیرد‏‏. درگونه‏ای از این موارد ،کوشیده شده است که تعاریف عامی ارائه شود و در گونه‏های دیگر در تعاریف به نوعفعالیت ، امکانات ارتباطی و تجهیزات مورد استفاده ، محدوده سازمانی فعالیتها و زیرساختارها توجه شده است.درایران استفادهعمومی از اینترنت بیشتر در دانشگاه ها و به منظور انجام امور تحقیقاتی است و مراکزایجاد شده در شهرها نیز در سطح محدودی فعالیت می نمایند و کاربران بیشتر به منظورالکترونیکی وتلفن از راه دور ، از اینترنت استفاده می کنند . بعلاوه بسیاری ازقوانین وبسترهای لازم برای تجارت الکترونیک در کشور هنوز فراهم نگاشته است . بنایراین نمی توان انتظار داشت که تجارت الکترونیک به سرعت در جامعه گسترش یابد . رتبه بندی EUI برای سال 2000 در زمینه تجارت الکترونیک در 60 کشور دنیا مؤید همینادعاست . در این رتبه بندی که در حقیقت سهولت و میزان دسترسی به تجارتالکترونیک را در کشورها نشان می‏دهد از دو شاخص کلی محیط تجاری وارتباطات استفادهشده است برای شاخص محیط تجاری از 70 معیار مختلفی از قبیل گستردگی اقتصاد ، چشمانداز ثبات سیاسی ، محیط نظارتی ، مالیاتی و درجه آزادی تجارت و سرمایه گذاریاستفاده شده است که بر اساس این شاخص نمره کشورما از 10 عدد 3 است که در رتبه 59قرار دارد . شاخص دیگراطلاعات است که از معیار هایی از قبیل گستردگی شبکه مخابرات وارتباطات و دیگر معیار های مبین وضعیت دسترسی به اینترنت مانند هزینه اتصال بهاینترنت ،نرخ سواد و ...تشکیل شده است . براساس این شاخص نیز نمره کشور عدد 3 از 10است که رتبه 56 قرار دارد . در مجموعه دو شاخص جایگاه کشور ما رتبه 58 ازمیان 60کشور بررسی شده است.
0

نظرات کاربران

امتیاز کاربران به: پروژه طراحی سایت و نرم افزار تجارت الکترونیک بانک ملی (کد پروژه 1117)

3.9 از 5 ( 49 نفر )
شما هم می توانید در مورد این کالا نظر بدهید.
برای ثبت نظرات، نقد و بررسی شما لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید. اگر این محصول را قبلا خریده باشید، نظر شما به عنوان مالک محصول ثبت خواهد شد.

مشخصات پروژه

مقطع تحصیلی :
نرم افزار های استفاده شده :
زبان های برنامه نویسی شده :
نوع پروژه :
تعداد صفحات فایل pdf :
104 دارای فایل ورد
حجم فایل اصلی :
5.77 MB
فایل ورد دارد؟
سورس کد به صورت فایل مجزا دارد ؟
مهم ! حتما بخوانید
کد ها در داخل داکیومنت توضیح داده شده است ؟
فایل pdf دارد ؟
پشتیبانی دارد ؟
مهم ! حتما بخوانید
منيژه دربهشتي مدت زمان عضویت در نمره الف :۶ ماه
3.9
49 total
5 14 
4 17 
3 18 
2 0 
1 0 
فروش پروژه های شما در نمره الف
4.8
Votes : 23