پروژه طراحی سایت سیستم شجره نامه (کد پروژه 1120)

تاریخ ثبت :
22 مهر 1397
ثبت کننده :
4.1
امتیاز
50,000 تومان

چکیده پروژه : پروژه طراحی سایت سیستم شجره نامه (کد پروژه 1120)

شبکه اجتماعی مبتنی بر سیستم شجره نامه امکانی است که کاربران به وسیله ی آن قادر خواهند بود که با افراد فامیل در ارتباط باشند، میتوانند اطلاعات خود از قبیل عکس ، فیلم ، موزیک، شجره نامه، خاطره ، داستان و ... را به اشتراک بگذارند و بستری را فراهم کرده است که افراد با میراث خانوادگی خود بیشتر آشنا شوند.در این وبسایت کاربران قادر خواهند بود تا پس از عضویت ، پروفایل و شجره نامه ی خود را ایجاد کنند. همچنین حلقه هایی برای اشتراگ گذاری شجره نامه، پروفایل، پست ها ، عکس، فیلم و ... ایجاد کنند. پس از ایجاد شجره نامه می توانند به پیمایش آن بپردازند و از بخش آمار شجره نامه که شامل آمار افراد زنده و فوت شده ، مذکر و مونث، شهری و روستایی ، میانگین طول عمر، تعدادخانوار ، طلاق و... استفاده کنند تا با ویژگی های بستگان خود در شجره نامه بیشتر آشنا شوند.

پروژه های مشابه

توضیحات پروژه : پروژه طراحی سایت سیستم شجره نامه (کد پروژه 1120)

دانسته های افراد از نياكان و پیشنیان خود و حفظ هرچیزی كه آنها را به نوعي به گذشته ی خانوادگی شان مرتبط می کند ، همواره یک دغدغه اساسی و مهم بوده است. این دغدغه مهم منحصر به یک ملت و فرهنگ خاص نیست بلکه وجه اشتراک همه ی ملیّت ها ، قومیّت ها و فرهنگ های مختلف است و پرداختن به همین دغدغه باعث پیوند اقوام و فرهنگ های مختلف شده است.در گذشته شجره نامه ها در گذر زمان و با تکمیل دانش بشری و پیدایش خط ازحالت مصور روی الواح و کتیبه ها به سمت دست نوشته ها بر روی چوب یا پوست رفت.این شجره نامه ها اغلب متعلق به خاندان و افراد مهمی چون انبیاء الهی و ائمه اطهار ، سلاطین و شاهان امپراطوری های آن روزگار،افراد بزرگ و سرشناس بود و کمتر شجره نامه ای از افراد معمولی آن روزگار به جای مانده است.اما امروزه به کمک تکنولوژی حفظ انساب و میراث خانوادگی و مطالعات نسب شناسی بسیار آسان‌تر از گذشته انجام می‌پذیرد.امروزه نسب‌شناسی در مسائل حقوقی ، دینی و تاریخی اهمیت بسزایی دارد و مورد توجه مورخان در تحقیقات تاریخی و دین پژوهان در تحقیقات علوم دینی می باشد.شجره‌نامه یا نسب‌نامه فهرست یا یک ساختار سلسله مراتبی مشخص و منظّمی ‌است که نسبت افراد با یک‌دیگر را نشان می‌دهد؛ رایج‌ترین نوع شجره نامه در تاریخ و فرهنگ ما، شجره نامه های سنتی هستند که روابط افراد بر مبنای نسبت پدر و فرزندی‌ شکل گرفته است.در این گونه تبارنامه، خانواده متشکل از نام پدر و فرزندان را به صورت سلسله مراتبی پشت سر هم قرار می گیرند.در این ساختار سلسله مراتبی هر رتبه معادل با یک نسل می باشد.امروزه بر خلاف شجره نامه های سنتی که در آن اطلاعاتی از همسران و مادران نیز کمتر به چشم می خورد ؛ قادر خواهیم بود که شجره نامه های دقیق تر با اطلاعات بیشتری فراهم کنیم. می توانیم اطلاعاتی از قبیل همسران ، مادران ، شرح حال، خاطره ، داستان ، عکس ، فیلم ، صوت و... را در این نوع شجره نامه ها قرار دهیم و برای این اطلاعات سطح دسترسی ایجاد کنیم که باعث امنیت بیشتر در حفظ حریم خصوصی افراد باشد. به راحتی و با کمترین هزینه به جستجوی اطلاعات در شجره نامه بپردازیم و به ساده ترین صورت از شجره نامه یک آرشیو تهیه کنیم و یا با کمترین نگرانی اطلاعات شجره نامه را ویرایش کنیم.
0

نظرات کاربران

امتیاز کاربران به: پروژه طراحی سایت سیستم شجره نامه (کد پروژه 1120)

4.1 از 5 ( 51 نفر )
شما هم می توانید در مورد این کالا نظر بدهید.
برای ثبت نظرات، نقد و بررسی شما لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید. اگر این محصول را قبلا خریده باشید، نظر شما به عنوان مالک محصول ثبت خواهد شد.

مشخصات پروژه

مقطع تحصیلی :
نرم افزار های استفاده شده :
زبان های برنامه نویسی شده :
نوع پروژه :
حجم فایل اصلی :
4.00 MB
فایل ورد دارد؟
سورس کد به صورت فایل مجزا دارد ؟
مهم ! حتما بخوانید
کد ها در داخل داکیومنت توضیح داده شده است ؟
فایل pdf دارد ؟
پشتیبانی دارد ؟
مهم ! حتما بخوانید
غلامعلي گدازنده مدت زمان عضویت در نمره الف :۶ ماه
3.9
51 total
5 17 
4 12 
3 22 
2 0 
1 0 
4.8
Votes : 23