چکیده پروژه : پروژه طراحی سایت کلاسی برای اساتید (کد پروژه 1152)

همراه با توسعه رويکرد سازمانها و مؤسسات دولتی و خصوصی به استفاده از آموزش الکترونيکی و پيشرفت فناوری ارائه اين نوع آموزش ، ضرورت طراحی و ايجاد سيستمهای مديريتی آموزش هدفمند و با قدرت و قابليت پشتيبانی هر چه بيشتر کاربران ، احساس شده است . کارآمد بودن آموزش مجازی دلیل رشد آن در سال های گذشته و توسعه آن در آینده را توجیه می کند . اين پروژه با عنوان وب سایت کلاسی اساتید به هدف يكپارچه سازی ، انسجام و سهولت بخشيدن به ارتباطات تعريف شده در حوزه مسائل مربوط به دروس دانشگاهی می باشد .

پروژه های مشابه

توضیحات پروژه : پروژه طراحی سایت کلاسی برای اساتید (کد پروژه 1152)

سیستم آموزش مجازی مجموعه ای از ابزارهای مدیریتی و آموزشی است که در کنار هم ارائه مکانیزه مباحث آموزشی را امکان پذیر می سازد.اين سيستم ، نرم افزاري است که فعاليت آموزش گيرنده را ثبت ، پيگيري و دنبال مي کند. به عبارت ديگر ، اين سيستم که ساختاري مشترک و بنيادي براي اغلب برنامه هاي آموزش الکترونيکي است ، روند يادگيري وآموزش را به طور خودکار مديريت مي کند. سيستم آموزش مجازی قدرتمند و فراگير ، مديريت اجرايي برنامه هاي آموزشي را در درون يک سازمان تسهيل و به کارکنان و آموزش گيرندگان کمک مي کند تا پيشرفت آموزشي خود را ارزيابي و براي گامهاي بعدي يادگيري برنامه ريزي کنند. اين سيستم آنها را قادر مي سازد که به همکاري و مشارکت با فرا گيران همتراز خود بپردازند. علاوه بر اين ، براي مديران و مسئولان برنامه آموزشي اين امکان را فراهم مي کند که نحوه توزيع محتواي آموزشي ، انتخاب شيوه مناسب ارائه آموزش و نيز تجزيه و تحليل برنامه آموزشي را هدفمند کنند. همچنين ، مديران با استفاده از اين سيستم ، مي توانند گزارش وضعيت آموزشي کارکنان و فراگيران را در سازمان و مجموعه خود ، در اختيار داشته باشند. خلاصه اينکه سيستم مديريت آموزشي ، فهرست کاربران و فراگيران را ثبت ، رشته هاي آموزشي را تفکيک و دسته بندي ، داده ها و اطلاعات فراگيران را ضبط کرده ، و نيز همان طور که گفتيم ، گزارشهاي ويژه و اختصاصي براي مديريت تهيه مي کند.
0

نظرات کاربران

امتیاز کاربران به: پروژه طراحی سایت کلاسی برای اساتید (کد پروژه 1152)

4.1 از 5 ( 0 نفر )
شما هم می توانید در مورد این کالا نظر بدهید.
برای ثبت نظرات، نقد و بررسی شما لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید. اگر این محصول را قبلا خریده باشید، نظر شما به عنوان مالک محصول ثبت خواهد شد.

مشخصات پروژه

مقطع تحصیلی :
زبان های برنامه نویسی شده :
نوع پروژه :
تعداد صفحات فایل pdf :
108 دارای فایل ورد
حجم فایل اصلی :
5.00 MB
فایل ورد دارد؟
سورس کد به صورت فایل مجزا دارد ؟
مهم ! حتما بخوانید
کد ها در داخل داکیومنت توضیح داده شده است ؟
فایل pdf دارد ؟
پشتیبانی دارد ؟
مهم ! حتما بخوانید
رامش فاضل زاده مدت زمان عضویت در نمره الف :۶ ماه
0.0
0 total
5 0 
4 0 
3 0 
2 0 
1 0 
فروش پروژه های شما در نمره الف
4.8
Votes : 23