چکیده پروژه : پروژه طراحی سایت داوری آنلاین مسابقات برنامه نویسی (به همراه تشخیص تشابه کد) (کد پروژه 1199)

همه ساله مسابقات برنامه نویسی مختلفی در سراسر جهان و از جمله ایران برگزار می شود. داوری این مسابقات میبایستی به صورت آنلاین انجام شود.سایت حاضر، با امکان برگزاری یک رقابت یا تمرین های درسی، امکان داوری آنلاین این مسابقات را به همراه بسیاری ویژگی های دیگر که آن را از نمونه های مشابه متمایز می نماید، انجام می دهد.از ویژگی های مهم این سایت، توانایی هوشمند تشخیص کدهای مشابه و تقلب است. به طوری که ساختار کد های ارسالی و ویژگی های مهم آن از جمله زمان اجرا، حافظه مصرفی تعداد توکن های مختلف آن و بسیاری از ویژگی های دیگر آن تشخیص داده می شود و با ضریبی خاص در عملیات تشخیص تشابه موثر می باشد.

پروژه های مشابه

توضیحات پروژه : پروژه طراحی سایت داوری آنلاین مسابقات برنامه نویسی (به همراه تشخیص تشابه کد) (کد پروژه 1199)

یکی از مشکلاتی که در تحویل تمرین های دانشجویان دروس برنامه نویسی مانند مبانی کامپیوتر، برنامه نویسی پیشرفته، ساختمان داده، طراحی الگوریتم و ... برای استاد پیش می آیند، عدم فرصت برای تحویل گیری و یا تست همه جانبه ی آن نرم افزار میباشد و نیز چالش دیگر اساتید، عدم توانایی در کشف تقلب در کد های مشابه میباشد.و همچنین با توجه به برگزاری مسابقات سالانه برنامه نویسی ای سی ام و مسابقات داخلی در سایر سایت های کشوری و منطقه ای، این نیاز به وجود می آید که دانشجویان با نحوه برگزاری این مسابقات از همان ترم های آغازین آشنا شوند. لذا در صورتی که تمرین ها و نمونه سوالات استاد یک درس برنامه نویسی در قالب سوالات این مسابقات باشد، علاوه بر تقویت مهارت دانشجو در این زمینه و نیز آشنا شدن و علاقمند شدن وی، تصحیح و ارزشیابی آن سوال برای استاد نیز به صورت قابل توجهی آسان میشود.وب سایت طراحی شده علاوه بر قابلیت ساخت یک رقابت برای برگزاری رقابت های داخلی و منطقه ای و نیز قرار دادن تمرین برای دانشجویان گروهی خاص، دارای قابلیت داوری آنلاین مسابقات و سوالات و پاسخ های ارسال شده توسط شرکت کنندگان نیز میباشد.و نکته مهم دیگر توانایی برگزاری تمارین و مسابقات به صورت آنلاین (علاوه بر داخلی) میباشد.پیش از این برای برگزاری مسابقات داخلی از نرم افزار مدیریت مسابقات برنامه نویسی PC2 استفاده میشده است که برگزار کنندگان بعضاً با مشکلات سختی راه اندازی این نرم افزار و نیز عدم توانایی در سفارشی کردن کامل آن رقابت را داشتند. نکته دیگر اینکه برای هر رقابت مستقل، این نرم افزار باید به صورت جداگانه پیکربندی کامل شود.نمونه های مشابه دیگری در زمینه داوری آنلاین و مدیریت رقابت های برنامه نویسی موجود است که از موارد داخلی آن میتوان به وب سایت حکم و شیرکد (Share Code)، اشاره کرد که هر یک از اینها دارای نواقص و نیز کمبود های هستند که در سایت حاضر به این نمونه ها و نیز نمونه های دیگر خارجی نظیر سایت های Code Forces و UVa، Online Judge و ... توجه کامل شده است و سعی شده است که امکانات هر یک از این سایت ها در برنامه لحاظ و نیز نواقص هر کدام در سایت حاضر مرتفع گردد.لیست کاملی از توضیحات و ویژگی های سایت های نامبرده را در فصل های آتی مشاهده خواهید کرد.
0

نظرات کاربران

امتیاز کاربران به: پروژه طراحی سایت داوری آنلاین مسابقات برنامه نویسی (به همراه تشخیص تشابه کد) (کد پروژه 1199)

4.2 از 5 ( 0 نفر )
شما هم می توانید در مورد این کالا نظر بدهید.
برای ثبت نظرات، نقد و بررسی شما لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید. اگر این محصول را قبلا خریده باشید، نظر شما به عنوان مالک محصول ثبت خواهد شد.

مشخصات پروژه

مقطع تحصیلی :
نوع پروژه :
تعداد صفحات فایل pdf :
155 دارای فایل ورد
حجم فایل اصلی :
4.67 MB
فایل ورد دارد؟
سورس کد به صورت فایل مجزا دارد ؟
مهم ! حتما بخوانید
کد ها در داخل داکیومنت توضیح داده شده است ؟
فایل pdf دارد ؟
پشتیبانی دارد ؟
مهم ! حتما بخوانید
محمدتقي صالحي عمران مدت زمان عضویت در نمره الف :۶ ماه
0.0
0 total
5 0 
4 0 
3 0 
2 0 
1 0 
4.8
Votes : 23