وسایل اندازه گیری شار حرارتی (کد پروژه 120)

تاریخ ثبت :
27 خرداد 1397
ثبت کننده :
4.7
امتیاز
50,000 تومان

چکیده پروژه : وسایل اندازه گیری شار حرارتی (کد پروژه 120)

در این مقاله سعی شده تا با پارامترهای موثر در ساخت یک دستگاه اندازه گیری شار حرارتی آشنا شویم .در فصل اول به آشنایی سنسورهای حرارتی و سنسورهای اندازه گیری دما می پردازیم و در فصل دوم به تکنیک های جدید اندازه گیری شار حرارتی و تئوری های جدید که در این مورد توسط اشخاص مختلف ارائه شده بررسی می شود و در فصل آخر به وسیله ی اندازه گیری شار حرارتی و تکنولوژی های جدید در این مورد پرداخته و نحوه ی اندازه گیری شار حرارتی توسط این وسیله در گذشته و تئوری های قدیمی و همچنین روش های جدید این وسیله با هم مقایسه شده ودر ادامه به اندازه گیری شار حرارتی هیبریدی و روش های مستقیم و غیر مستقیم این روش می پردازیم.

پروژه های مشابه

توضیحات پروژه : وسایل اندازه گیری شار حرارتی (کد پروژه 120)

در میزان انتقال حرارت پارامتری که خیلی اهمیت دارد و برای این انتقال لازم و ضروری است دما واختلاف دما بین مکانی که انتقال حرارت رخ می دهد می باشد.یک دماسنج جیوه ای معمولی می تواند به آسانی برای اندازه گیری دمای اتاق،یک مایع و...مورد استفاده قرار گیرد در حالی که از آن نمی توان برای ثبت وکنترل دمای محیط یا شئ مورد اندازه گیری استفاده نمود. درپروسه کنترل، ثبت، اندازه گیری ونمایش حرارتی یک سیستم یا شئ اختلاف بسیارزیاد ی بین مفاهیم \"سنسورحرارت\" و \"اندازه گیری حرارت\" وجود دارد. در این فصل قصد داریم با انواع حسگر هاو سنسور های دمایی که نقش خیلی مهمی در صنعت و کنترل میزان انتقال انرژی و حرارت دارند آشنا شویم.
0

نظرات کاربران

امتیاز کاربران به: وسایل اندازه گیری شار حرارتی (کد پروژه 120)

4.7 از 5 ( 37 نفر )
شما هم می توانید در مورد این کالا نظر بدهید.
برای ثبت نظرات، نقد و بررسی شما لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید. اگر این محصول را قبلا خریده باشید، نظر شما به عنوان مالک محصول ثبت خواهد شد.

مشخصات پروژه

مقطع تحصیلی :
نوع پروژه :
حجم فایل اصلی :
6.09 MB
فایل ورد دارد؟
سورس کد به صورت فایل مجزا دارد ؟
مهم ! حتما بخوانید
کد ها در داخل داکیومنت توضیح داده شده است ؟
فایل pdf دارد ؟
پشتیبانی دارد ؟
مهم ! حتما بخوانید
سيد اسماعيل شفيعي مدت زمان عضویت در نمره الف :۶ ماه
4.0
37 total
5 9 
4 20 
3 8 
2 0 
1 0 
فروش پروژه های شما در نمره الف
4.8
Votes : 23