چکیده پروژه : پروژه طراحی سایت آموزش الکترونیکی زبان انگلیسی (کد پروژه 1239)

وب یکی از مهمترین و در عین حال جوان ترین سرویس های اینترنت است که در مدت زمانی کوتاه توانسته است در کانون توجه تمامی استفاده کنندگان اینترنت قرار بگیرد و منشاء تحولات عمده ای در حیات بشریت باشد. در گذشته از وب صرفا به منظور عرضه اطلاعات استفاده می گردد و کاربران از آن به عنوان یک کتابخانه الکترونیکی بزرگ و در جهت یافتن اطلاعات مورد نیاز خود استفاده می کردند. وضعیت فعلی وب نسبت به گذشته دستخوش تحولات فراوانی شده است و هم اینک از آن به عنوان بستر ارتباطات، مبادله اطلاعات، عملیات تراکنشی نظیر فعالیت های تجاری، اجتماعی، سیاسی، آموزشی و فرهنگی استفاده می گردد. سیستم آموزش الکترونیکی، یک نرم افزار تحت وب می باشد که مانند سیستم آموزش حضوری عمل می کند و امکانات شاید بیشتری نسبت به سیستم حضوری در اختیار کاربران خود قرار می دهد. بدین گونه امکان تعریف دوره های آموزشی مختلف و برنامه ریزی ساعت آموزشی برای هر دوره وجود دارد. کاربران در نقش دانشجو با ورود به سیستم می توانند مانند سیستم آموزشی حضوری انتخاب واحد نمایند و همان جا شهریه را به صورت آنلاین از طریق درگاه بانکی و یا ثبت فیش واریزی، پرداخت نمایند.

پروژه های مشابه

توضیحات پروژه : پروژه طراحی سایت آموزش الکترونیکی زبان انگلیسی (کد پروژه 1239)

با توجه به اهميت علم آموزي و يادگيري مهارت هاي پيشرفته، جامعه امروزي به سمتي حرکت مي-کند که افراد ديگر براي فراگرفتن مهارتي خاص و يا گذراندن دوره اي دانشگاهي، محدود به مکان خاصي نباشند. بدين صورت بحث آموزش هاي مجازي و همچنين دانشگاه هاي مجازي به تدريج مطرح و در برخي مراکز به مرحله اجرا رسيد. آموزش مجازي بايد همواره در کنار بخش آزمون مجازي باشد تا بتوان ادعا کرد، با استفاده از پروژه هايي شبيه به اين پروژه تا حدودي بحث مسافت برطرف شده و ارزشيابي نيز به طور مناسب انجام مي گيرد.در اين پروژه کاربر مدير قادر خواهد بود مجموعه عمليات مختلف را به سادگي انجام دهد، چندين موسسه و چندين عنوان کلاس را به صورت يکپارچه مديريت نمايد، آزمون هاي مختلف را برنامه ريزي و برگزار نمايد، اطلاعات جامعي از نمرات دانشجويان از جمله رتبه در کلاس و درصد را ارائه دهد. همچنين با در نظر گرفتن سطح دسترسي براي کاربران زمينه را براي تبادل اطلاعات با اساتيد همکار و دانشجويان فعال فراهم آورد. تکنولوژي هاي جديد استفاده شده در اين مجموعه نيز امکانات و توانمندي-هاي ويژه اي به وب سايت مي افزايد: سازگاري در مرورگرهاي مختلف، استفاده از تکنيک هاي آژاکس و جی کوری در جهت افزايش سرعت و زيبايي، بهره گيري از مدل برنامه نويسي سمت سرويس دهنده و سرويس گيرنده در جهت بالا بردن کارايي برنامه و گزارش گيري پيشرفته از مجموعه امکاناتي است که استفاده همزمان و بدون اختلال آنان، اين پروژه را از ساير موارد مشابه متمايز مي نمايد.فصل اول پايان نامه با عنوان متدولوژی و ابزارهای پروژه، به تعريف متدولوژی و تکنولوژی های استفاده شده در سيستم پرداخته شده است. تجزيه و تحليل سيستم عنوان فصل دوم است که در آن به تعريف پروژه و تجزيه و تحليل بخش های مختل آن اختصاص داده شده است. از نمودارهای زبان مدل سازی یکنواخت (UML) به عنوان ابزاری در جهت پياده سازی تحليل بانک اطلاعاتی و انجام مراحل مهندسی نرم افزار سيستم استفاده شده است. در فصل سوم با عنوان پياده سازی و اجرای پروژه، جداول و توابع بانک اطلاعاتی مورد بررسی و ارزيابی دقيق قرار گرفته است و در ادامه فصل، امکانات و چگونگی کار با بخش های مختلف پروژه تشريح شده است. در بخش نتيجه گيری مستندات نيز، بر ضرورت اجرای پروژه هايي از اين قبيل اشاره و چشم انداز سيستم در آينده ای نزديک ترسيم شده است. پيوست های پايان نامه نيز مواردی چند از جديدترين متد ها و تکنيک های برنامه نويسی وب می-باشد که به جهت استفاده در پروژه یاس به صورت اجمالی مورد نظر بوده اند.
0

نظرات کاربران

امتیاز کاربران به: پروژه طراحی سایت آموزش الکترونیکی زبان انگلیسی (کد پروژه 1239)

4.0 از 5 ( 0 نفر )
شما هم می توانید در مورد این کالا نظر بدهید.
برای ثبت نظرات، نقد و بررسی شما لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید. اگر این محصول را قبلا خریده باشید، نظر شما به عنوان مالک محصول ثبت خواهد شد.

مشخصات پروژه

مقطع تحصیلی :
نوع پروژه :
تعداد صفحات فایل pdf :
104 دارای فایل ورد
حجم فایل اصلی :
23.19 MB
فایل ورد دارد؟
سورس کد به صورت فایل مجزا دارد ؟
مهم ! حتما بخوانید
کد ها در داخل داکیومنت توضیح داده شده است ؟
فایل pdf دارد ؟
پشتیبانی دارد ؟
مهم ! حتما بخوانید
علي ساداتي مدت زمان عضویت در نمره الف :۶ ماه
0.0
0 total
5 0 
4 0 
3 0 
2 0 
1 0 
فروش پروژه های شما در نمره الف
4.8
Votes : 23