چکیده پروژه : پروژه ارائه یک ابزار برای شناسایی و مقاوم سازی برنامه های کاربردی تحت وب در مقابل حملات تزریق کد (کد پروژه 1251)

با گسترش علم و تکنولوژی وب سایت ها جایگزین سیستم های قدیمی ارسال و دریافت اطلاعات شدند, وب سایت ها برخلاف سیستم های قدیمی که محدود به منطقه جغرافیایی خاص بودند قادر به ارتباط با کل دنیا و ارسال و دریافت اطلاعات از تمامی نقاط جهان هستند. از این رو بیشتر از روش های قدیمی مستعد نفوذ و تخریب در اطلاعات خود می باشند, نفوذگران راههای بیشماری را برای نفوذ به وب سایت ها ساخته اند و هر ساله راههای جدیدتری نیز پیدایش می باید. ما در پروژه خود سعی نموده ایم که برای تعدادی از این حملات که بسیار رایج و کهاربردی هستند روشی برای جلوگیری بسازیم تا برنامه نویسان سایت با استفاده از روش ما این حملات را در سایت خود خنثی نمایند.

پروژه های مشابه

توضیحات پروژه : پروژه ارائه یک ابزار برای شناسایی و مقاوم سازی برنامه های کاربردی تحت وب در مقابل حملات تزریق کد (کد پروژه 1251)

سالها پیش زمانیکه صحبت از یک نرم افزار کاربردی در یک شبکه می شد، به سراغ استفاده از نرم افزارهایی می رفتیم که دارای دو قسمت بود، یک قسمت بر روی سرور نصب می شد و قسمت دیگر بر روی کامپیوتری که قصد استفاده از آن سرویس را داشت نصب می شد، با گذشت زمان و رواج یافتن نرم افزار های کاربردی تحت وب این تفکر رواج یافت که اینگونه نرم افزارهای تحت وب دارای امنیت و کاربرد ساده تری نسبت به نرم افزارهای گذشته هستند و به شدت شروع به رشد کردند، به گونه ای که امروزه اکثر نرم افزارهایی که برای شبکه نوشته می شود در قالب نرم افزارهای کاربردی تحت وب می باشد . تحت وب بودن یک نرم افزار هم مزیت است و هم دارای عیب های زیادی می باشد، مزیت استفاده از این نرم افزارها این است که شما دیگر نیازی به استفاده از یک نرم افزار Agent برای متصل شدن به سرور اصلی خود ندارید و صرفا با وارد کردن آدرس URL سرور نرم افزار کاربردی تحت وب، می توانید به آن وصل شده و از سرویس های آن استفاده کنید، اما همین موضوع می تواند نقطه ضعف بزرگی برای این گونه سیستم ها باشد، یک هکر یا مهاجم نیز به همان سادگی که شما می توانید به نرم افزار خود متصل شوید می تواند به سیستم شما متصل شود، در ساختار های قدیمی همین وجود Agent تا حدودی کار را برای هکرها سخت تر می کرد. یکی از مواردی که تحت وب بودن نرم افزارها خطر آفرین است این است که شما هر اندازه شبکه خود را امن کنید در نهایت به دلیل استفاده از نرم افزارهای تحت وب منتشر شده به بیرون از سازمان، می توان به شبکه شما دسترسی و نفوذ کرد.
0

نظرات کاربران

امتیاز کاربران به: پروژه ارائه یک ابزار برای شناسایی و مقاوم سازی برنامه های کاربردی تحت وب در مقابل حملات تزریق کد (کد پروژه 1251)

4.2 از 5 ( 0 نفر )
شما هم می توانید در مورد این کالا نظر بدهید.
برای ثبت نظرات، نقد و بررسی شما لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید. اگر این محصول را قبلا خریده باشید، نظر شما به عنوان مالک محصول ثبت خواهد شد.

مشخصات پروژه

مقطع تحصیلی :
نوع پروژه :
حجم فایل اصلی :
3.79 MB
فایل ورد دارد؟
سورس کد به صورت فایل مجزا دارد ؟
مهم ! حتما بخوانید
کد ها در داخل داکیومنت توضیح داده شده است ؟
فایل pdf دارد ؟
پشتیبانی دارد ؟
مهم ! حتما بخوانید
زينب نظري مدت زمان عضویت در نمره الف :۶ ماه
0.0
0 total
5 0 
4 0 
3 0 
2 0 
1 0 
4.8
Votes : 23