چکیده پروژه : پروژه طراحی سایت دو زبانه ی گردشگری (کد پروژه 1260)

این پروژه پیاده سازی وب سایت دو زبانه ی گردشگری می باشد که به مواردی همچون نمایش جاذبه های گردشگری و معرفی هتل های مورد استفاده در تور ها و ارایه ی تور های متنوع اعم از زیارتی و گردشگری و .. و مشاهده اخبار گردشگری و جستجوی پیشرفته در همه ی زبانه ها اعم از تور ها , جاذبه ها , هتل ها و همچنین رزرو تور های ارایه شده و عضویت در سایت و نمایش گالری تصاویر و شرکت در نظرسنجی و .. می باشد . و این نکته را هم باید در نظر داشت که تمامی قسمت های سایت قابلیت نمایش به زبان انگلیسی را نیز دارا می باشد. دسته بندی کاربران سایت و بخشی از کارهای آنها به شرح ذیل می باشد :مدیر ارشد : مدیریت و امکان دسترسی کامل به همه ی قسمت ها اعم از مدیریت کاربر ها, مدیریت گالری تصاویر, مدیریت اخبار سایت و ...مدیر جاذبه ها : مدیریت جاذبه های گردشگری به صورت درج و حذف و ویرایش آن ها و مشاهده ی پروفایل کاربری خود و ...مدیر هتل ها : مدیریت هتل ها به صورت درج و حذف و ویرایش آن ها و مشاهده ی پروفایل کاربری خود و ...مدیر تور ها : مدیریت تور ها به صورت درج و حذف و ویرایش آن ها و مشاهده ی پروفایل کاربری خود و ...و این امکان وجود دارد که مدیر ارشد می تواند با توجه به نیاز در سایت نقشی را تعریف کند و دسترسی های متفاوتی از بخش های سایت را به وی اعطا کند.کاربر عضو: جستجو جاذبه ها, پرسش و پاسخ, امکان رزرو تور های ارایه شده در سایت و ...کابر میهمان: مشاهده گالری تصاویر, مشاهده اخبار با جزئیات و جستجوی جاذبه های گردشگری و ... در بخش های بعدی به تشریح کامل دسترسی ها و قابلیت های آن ها می پردازیم .

پروژه های مشابه

توضیحات پروژه : پروژه طراحی سایت دو زبانه ی گردشگری (کد پروژه 1260)

امروزه استفاده از سیستم های تحت وب به یک موضوع مهم برای برطرف کردن نیازهای بشر تبدیل شده است, به طوری که حتی برطرف کردن ابتدایی ترین نیازها نیز از طریق وب انجام می گیرد. با توجه به اینکه,این امکان برای همه وجود ندارد که به همه مکان های دیدنی و جاذبه های گردشگری سفر کنند این وب سایت با می تواند به صورت مجازی افراد را با جاذبه های گردشگری آشنا نماید ، هتل ها را معرفی نماید و تور های متنوعی را به کاربران ارایه دهد و امکان رزرو آن ها را فراهم نماید . در این پروژه ; پیاده سازی, در چند مرحله مانند سیستمهای مشابه انجام گرفته است , و به صورت زیر می باشد.ابتدا نمونه های مشابه را مورد بررسی قرار دادیم و امکاناتی که در همه آنها مشابه بودند را در نظر گرفته و امکاناتی جدیدتری از جمله در نظر گرفتن زبان دوم برای سایت و رزرو تحت وب تور ها را برای پروژه در نظر گرفتیم, سپس سیستم مورد نظر را تجزیه تحلیل کرده و نمودارهای UML آن را طراحی نمودیم, در ادامه جداول پایگاه داده را طراحی کرده و سرانجام پروژه را پیاده سازی کردیم.
0

نظرات کاربران

امتیاز کاربران به: پروژه طراحی سایت دو زبانه ی گردشگری (کد پروژه 1260)

4.0 از 5 ( 0 نفر )
شما هم می توانید در مورد این کالا نظر بدهید.
برای ثبت نظرات، نقد و بررسی شما لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید. اگر این محصول را قبلا خریده باشید، نظر شما به عنوان مالک محصول ثبت خواهد شد.

مشخصات پروژه

مقطع تحصیلی :
نرم افزار های استفاده شده :
زبان های برنامه نویسی شده :
نوع پروژه :
تعداد صفحات فایل pdf :
102 دارای فایل ورد
حجم فایل اصلی :
8.70 MB
فایل ورد دارد؟
سورس کد به صورت فایل مجزا دارد ؟
مهم ! حتما بخوانید
کد ها در داخل داکیومنت توضیح داده شده است ؟
فایل pdf دارد ؟
پشتیبانی دارد ؟
مهم ! حتما بخوانید
محمود اعظم واقفي مدت زمان عضویت در نمره الف :۶ ماه
0.0
0 total
5 0 
4 0 
3 0 
2 0 
1 0 
فروش پروژه های شما در نمره الف
4.8
Votes : 23