چکیده پروژه : پروژه طراحی سایت برگزاری کنفرانس (کد پروژه 1262)

این پروژه سایت برگزاری کنفرانس است، در این پروژه تلاش شده که امکانات بیشتری به کاربران سایت داده شود و همچنین رابط کاربری ساده تری داشته باشد. کاربرانی که برای این سایت تعریف شده اند در دسته بندی زیر قرار می گیرند• مدیر : حذف، اضافه و ویرایش تمامی کاربران سایت، ثبت خبر جدید،ثبت برگزارکننده جدید و ...• برگزارکننده: آپلودفایل راهنما، حذف، اضافه و ویرایش اطلاعات داور وسخنران وحامی و ...• داور: ارسال چکیده ومقاله وداوری چکیده و مقاله و ...• حمایت کننده: ارسال پیام و پرداخت هزینه کنفرانس و ...• کاربر عضو: ارسال پیام، ارسال چکیده و مقاله، ثبت نام درکنفرانس و ...

پروژه های مشابه

توضیحات پروژه : پروژه طراحی سایت برگزاری کنفرانس (کد پروژه 1262)

امروزه استفاده از سیستم‌ های تحت وب به یک موضوع مهم برای برطرف کردن نیازهای بشر تبدیل شده‌ است ، به طوری که حتی برطرف کردن ابتدایی‌ترین نیازها نیز از طریق وب انجام می‌گیرد. این پروژه به منظور برطرف کردن نیازهای اولیه کاربران و صرفه‌جویی در زمان و هزینه آنها پیاده سازی شده ‌است.در این پروژه پیاده سازی‌ در چند مرحله مانند سیستم‌های مشابه انجام گرفته‌ است ، و به صورت زیر می‌باشد.ابتدا نمونه‌های مشابه را مورد بررسی قرار دادم و امکاناتی که در همه آنها مشابه بودند را درنظرگرفته و امکاناتی جدیدتر برای پروژه درنظرگرفتم ، سپس سیستم موردنظر را تجزیه تحلیل کرده و نمودارهای UML آن را طراحی کردم ، سپس جداول پایگاه داده را طراحی کرده و سرانجام پروژه را پیاده سازی کردم.
0

نظرات کاربران

امتیاز کاربران به: پروژه طراحی سایت برگزاری کنفرانس (کد پروژه 1262)

4.1 از 5 ( 0 نفر )
شما هم می توانید در مورد این کالا نظر بدهید.
برای ثبت نظرات، نقد و بررسی شما لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید. اگر این محصول را قبلا خریده باشید، نظر شما به عنوان مالک محصول ثبت خواهد شد.

مشخصات پروژه

مقطع تحصیلی :
زبان های برنامه نویسی شده :
نوع پروژه :
حجم فایل اصلی :
3.32 MB
فایل ورد دارد؟
سورس کد به صورت فایل مجزا دارد ؟
مهم ! حتما بخوانید
کد ها در داخل داکیومنت توضیح داده شده است ؟
فایل pdf دارد ؟
پشتیبانی دارد ؟
مهم ! حتما بخوانید
ژيلا ترابي زاده مدت زمان عضویت در نمره الف :۶ ماه
0.0
0 total
5 0 
4 0 
3 0 
2 0 
1 0 
فروش پروژه های شما در نمره الف
4.8
Votes : 23