چکیده پروژه : پروژه طراحی سایت شبکه‌ی اجتماعی بر پایه‌ی شجره‌نامه (کد پروژه 1278)

شبکه اجتماعی مبتنی بر سیستم شجره نامه مکانی است که کاربران در آن عضو شده و همانند اجتماع یک شهر یا مکانی عمومی در آن با همدیگر به بحث و گفتگو پرداخته و می‌توانند اطلاعات خود را از قبیل عکس، فیلم، شجره نامه، خاطره و ... را به اشتراک بگذارند. وبسایت طراحی شده به کاربران امکان می‌دهد تا در آن عضو شده، شجرنامه خانوادگی خود را ایجاد کنند، دوست یابی انجام داده، برای یکدیگر پیغام ارسال نمایند، ایجاد و مدیریت گالری ها و دعوت از اعضای فامیل برای بسط و گسترش شجرنامه می‌باشد.

پروژه های مشابه

توضیحات پروژه : پروژه طراحی سایت شبکه‌ی اجتماعی بر پایه‌ی شجره‌نامه (کد پروژه 1278)

دانسته های افراد از نیاکان و پیشینیان خود و حفظ هر چیزی که آنها را به نوعی به گذشته ی خانوادگی خود مرتبط می‌کند، همواره یک دغدغه ی اساسی و مهم بوده است . این دغدغه‌ی مهم منحصر به یک ملت یا فرهنگ خاص نیست بلکه وجه اشتراک همه ملت ها، قومیت ها و فرهنگ های مختلف است و پرداختن به همین دغدغه باعث پیوند اقوام و فرهنگ های مختلف شده است.در گذشته شجرنامه ها در گذر زمان و با تکمیل دانش بشری و پیدایش خط از حالت مصور روی الواح و کتیبه ها به سمت دست نوشته ها بر روی چوب یا پوست رفت. این شجرنامه ها اغلب متعلق به خاندان و افراد مهمی چون انبیاء و ائمه ی اطهار، سلاطین و شاهان امپراطوری آن روزگار، افراد بزرگ و سرشناس بود و کمتر شجرنامه ای از افراد معمولی آن روزگار به جای مانده است. اما امروزه به کمک تکنولوژی حفظ انساب و میراث خانوادگی و مطالعات نسب شناسی بسیار آسان تر از گذشته انجام می‌پذیرد.شجره نامه یا نسب نامه فهرست یا یک ساختار سلسله مراتبی مشخص و منظمی است که نسبت افراد با یکدیگر را نشان می‌دهد، رایج ترین نوع شجره نامه در تاریخ و فرهنگ ما، شجره نامه های سنتی هستند که روابط افراد بر مبنای نسبت پدر و فرزندی شکل گرفته است. در این گونه تبارنامه، خانواده متشکل از نام پدر و فرزندان را به صورت سلسله مراتبی پشت سرهم قرار می‌گیرند. در این ساختار سلسله مراتبی هر رتبه معدل با یک نسل است.امروزه برخلاف شجره نامه های سنتی، قادر خواهیم بود که شجره نامه های دقیق تر با اطلاعات بیشتری فراهم کنیم و برای این اطلاعات سطح دسترسی ایجاد کنیم که باعث امنیت بیشتر در حفظ حریم خصوصی افراد باشد. به راحتی و با کمترین هزینه به جستجوی اطلاعات در شجره نامه بپردازیم و با کمترین نگرانی اطلاعات شجره نامه را ویرایش کنیم.
0

نظرات کاربران

امتیاز کاربران به: پروژه طراحی سایت شبکه‌ی اجتماعی بر پایه‌ی شجره‌نامه (کد پروژه 1278)

4.0 از 5 ( 0 نفر )
شما هم می توانید در مورد این کالا نظر بدهید.
برای ثبت نظرات، نقد و بررسی شما لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید. اگر این محصول را قبلا خریده باشید، نظر شما به عنوان مالک محصول ثبت خواهد شد.

مشخصات پروژه

مقطع تحصیلی :
زبان های برنامه نویسی شده :
نوع پروژه :
تعداد صفحات فایل pdf :
129 دارای فایل ورد
حجم فایل اصلی :
7.87 MB
فایل ورد دارد؟
سورس کد به صورت فایل مجزا دارد ؟
مهم ! حتما بخوانید
کد ها در داخل داکیومنت توضیح داده شده است ؟
فایل pdf دارد ؟
پشتیبانی دارد ؟
مهم ! حتما بخوانید
لعبت رضائيان مدت زمان عضویت در نمره الف :۶ ماه
0.0
0 total
5 0 
4 0 
3 0 
2 0 
1 0 
4.8
Votes : 23