چکیده پروژه : پروژه طراحی سایت و اپلیکیشن خرید و فروش بدون واسطه (کد پروژه 1279)

هدف اصلی از این پروژه ایجاد امکانی برای خرید و فروش بی واسطه بوده استعملکرد این پروژه که هم بصورت سایت و هم بصورت اپلیکیشن اندروید در اختیار شما قرار دارد بدین‌گونه است: با درج آگهی رایگان دیگران را از محصول خود آگاه کنید و یا اجناس و کالاهای مورد نیاز خود را به سادگی و با هزینه‌ی کم بیابید.

پروژه های مشابه

توضیحات پروژه : پروژه طراحی سایت و اپلیکیشن خرید و فروش بدون واسطه (کد پروژه 1279)

در گذشته معمولا برای خریدو فروش اجناس نیاز به واسطه هایی داشتیم که همین واسطه ها باعث می‌شد تا قیمت کالاها بیشتر شودو همچنین برای کسانی که تولید کننده بودنند یافتن بازار فروش مشکل بود و یا برای خرید و فروش اجناس کارکرده، باید به نیازمندی روزنامه ها مراجعه می کردیم و با روندی بسیار آهسته به دنبال کالای مورد نظرمان می گشتیم و اگر کالای مناسب را نمی یافتیم، مجبور بودیم تا صبح روز بعد و انتشار نسخه جدید نیازمندی ها صبر کنیم .اما اکنون و در عصر تکنولوژی، این روند دستخوش تغییر گشته است.امروزه ابزارهای داد وستد آنلاینی وجود دارند که به شما امکان خرید و فروش بی واسطه و رایگان را می دهند. پروژه‌ای که پیش‌رو دارید همین امکان را فراهم می‌کند خرید و فروش بدون واسطه.عملکرد این پروژه که هم بصورت سایت و هم بصورت اپلیکیشن اندروید در اختیار شما قرار دارد بدین‌گونه است: با درج آگهی رایگان دیگران را از محصول خود آگاه کنید , و یا با اندک جستوجو کالای مورد نیاز خود را بیابید .
0

نظرات کاربران

امتیاز کاربران به: پروژه طراحی سایت و اپلیکیشن خرید و فروش بدون واسطه (کد پروژه 1279)

4.2 از 5 ( 0 نفر )
شما هم می توانید در مورد این کالا نظر بدهید.
برای ثبت نظرات، نقد و بررسی شما لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید. اگر این محصول را قبلا خریده باشید، نظر شما به عنوان مالک محصول ثبت خواهد شد.

مشخصات پروژه

مقطع تحصیلی :
نرم افزار های استفاده شده :
نوع پروژه :
تعداد صفحات فایل pdf :
128 دارای فایل ورد
حجم فایل اصلی :
4.23 MB
فایل ورد دارد؟
سورس کد به صورت فایل مجزا دارد ؟
مهم ! حتما بخوانید
کد ها در داخل داکیومنت توضیح داده شده است ؟
فایل pdf دارد ؟
پشتیبانی دارد ؟
مهم ! حتما بخوانید
اردا كياني مدت زمان عضویت در نمره الف :۶ ماه
0.0
0 total
5 0 
4 0 
3 0 
2 0 
1 0 
4.8
Votes : 23