چکیده پروژه : پروژه طراحی سایت آموزشگاه راهنمایی و رانندگی (کد پروژه 1283)

در زندگی امروز استفاده از اینترنت بسیار رواج دارد. همین‌طور که می‌بینید بسیاری از کار‌هایی که در گذشته با صرف وقت و هزینه فراوان انجام می‌گرفت هم اکنون در منزل با وصل شدن به یک شبکه اینترنت انجام می‌گیرد. همین موضوع باعث صرفه جویی در وقت و هزینه نیز شده است. سایت‌های متفاوت نیز بدین منظور طراحی می شود. ما نیز این سایت را با در نظر گرفتن اهداف بالا طراحی کرده ایم. برای طراحی این سایت ابتدا مستنداتی از کارکنان آموزشگاه رانندگی تهیه کردیم. سپس شروع به طراحی پایگاه داده کرده و بعد طراحی صفحات و کد نویسی را آغاز کردیم. نتیجه کار سایت آموزشگاه راهنمایی و رانندگی است که هدف از طراحی آن انجام امور ثبت‌نام،ثبت کلاس، معرفی مربیان و .... است که دسترسی سریع برای کاربران، مربیان و مدیر سایت فراهم می‌کند.

پروژه های مشابه

توضیحات پروژه : پروژه طراحی سایت آموزشگاه راهنمایی و رانندگی (کد پروژه 1283)

برای اطلاع رسانی از زمان کلاس‌ها، هزینه‌ها، زمان آزمون‌ها، عدم حضور یک مربی و ... در آموزشگاه راهنمایی و رانندگی نه تنها زمان زیاد و هزینه را یک آموزشگاه متحمل می‌شود بلکه موجب قصوراتی همچون عدم اطلاع رسانی به تمامی افراد می شود. ما با طراحی این سایت سعی در اطلاع رسانی سریع‌تر و بهتر و عدم مراجعات بی مورد به آموزشگاه که موجب زیان‌هایی برای هر دو طرف می شود می کنیم، تا افراد در منزل با اتصال به اینترنت و زدن آدرس سایت به راحتی به این سایت دستیابی و از امکانات آن بهره مند شوند.
0

نظرات کاربران

امتیاز کاربران به: پروژه طراحی سایت آموزشگاه راهنمایی و رانندگی (کد پروژه 1283)

4.0 از 5 ( 0 نفر )
شما هم می توانید در مورد این کالا نظر بدهید.
برای ثبت نظرات، نقد و بررسی شما لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید. اگر این محصول را قبلا خریده باشید، نظر شما به عنوان مالک محصول ثبت خواهد شد.

مشخصات پروژه

مقطع تحصیلی :
نوع پروژه :
حجم فایل اصلی :
6.36 MB
فایل ورد دارد؟
سورس کد به صورت فایل مجزا دارد ؟
مهم ! حتما بخوانید
کد ها در داخل داکیومنت توضیح داده شده است ؟
فایل pdf دارد ؟
پشتیبانی دارد ؟
مهم ! حتما بخوانید
سيدمحمد رضا عزيزي مدت زمان عضویت در نمره الف :۶ ماه
0.0
0 total
5 0 
4 0 
3 0 
2 0 
1 0 
فروش پروژه های شما در نمره الف
4.8
Votes : 23