چکیده پروژه : پروژه طراحی سامانه فرم ساز پویای تحت وب (کد پروژه 1290)

پروژه ای که پیش رو دارید، سامانه فرم ساز پویای تحت وب نام دارد. این سامانه در طراحی فرم های دلخواه به منظور نظر سنجی و یا کسب هر نوع اطلاعاتی از کاربران سایت مورد استفاده قرار می گیرد.این سامانه شامل کاربران مدیریتی سایت و کاربران خارجی سایت که شامل کاربران مهمان و کاربران عضو شده در سایت می باشد.در این سامانه کادر مدیریتی به طراحی فرم های دلخواه و مورد نیاز سایت می پردازد و سپس از کاربران خارجی عضو شده در سایت درخواست درج اطلاعات در این فرم ها را می نماید .

پروژه های مشابه

توضیحات پروژه : پروژه طراحی سامانه فرم ساز پویای تحت وب (کد پروژه 1290)

آدمی از دیرباز همواره به دنبال کشف راه کارهای موثر و پویا برای سرعت بخشی به امور و انجام تعداد کار بیشتر در زمان کمتری بوده است و در این راستا در طی گذشت زمان، گام های موثری نیز برداشته است. امروزه با گسترش استفاده از امکانات الکترونیکی و در پی آن برنامه های کامپیوتری هر اقدامی در جهت الکترونیکی کردن امور باعث تحقق اهداف دیرینه بشریت یعنی سرعت بخشی به امور می گردد؛ از بین تمامی اموری که مستعد سرعت یافتن می باشند، امور اداری در بین جوامع بسیار قابل توجه و تأمل می باشند و در گامی جزئی تر امور مربوط به فرم های موجود در ادارات نیز جایگاه مهمی را دارا می باشند در نتیجه سرعت بخشی به این قسمت ها می تواند گامی موثر در جهت پیشرفت بشریت باشد. در این راستا می توان با تبدیل فرم های اطلاعات گیری دستی که در ادارات و یا مراکز خصوصی مورد استفاده قرار می گیرد، به فرم های الکترونیکی اجرای امور را سریع تر کرد و امنیت داده های اخذ شده را بالا تر برد. از طرفی استفاده از تعاملات تحت وب توسط ادارات و مراکز خصوصی نیز بسیار قابل رویت می باشد، بنابراین با ترکیبی از امکانات وبسایت ها و همچنین امکانات الکترونیکی موجود درادارات و سازمان ها می توان به ایجاد و طراحی سامانه ای پویا و تحت وب جهت ایجاد فرم های مختلف و اخذ اطلاعات توسط آنها و گزارشگیری از داده های اتخاذ شده پرداخت. باشد که گامی در جهت پیشرفت به جامعه جهانی نموده باشیم.
0

نظرات کاربران

امتیاز کاربران به: پروژه طراحی سامانه فرم ساز پویای تحت وب (کد پروژه 1290)

4.1 از 5 ( 0 نفر )
شما هم می توانید در مورد این کالا نظر بدهید.
برای ثبت نظرات، نقد و بررسی شما لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید. اگر این محصول را قبلا خریده باشید، نظر شما به عنوان مالک محصول ثبت خواهد شد.

مشخصات پروژه

مقطع تحصیلی :
نوع پروژه :
حجم فایل اصلی :
11.77 MB
فایل ورد دارد؟
سورس کد به صورت فایل مجزا دارد ؟
مهم ! حتما بخوانید
کد ها در داخل داکیومنت توضیح داده شده است ؟
فایل pdf دارد ؟
پشتیبانی دارد ؟
مهم ! حتما بخوانید
علي عيسي پور مدت زمان عضویت در نمره الف :۶ ماه
0.0
0 total
5 0 
4 0 
3 0 
2 0 
1 0 
فروش پروژه های شما در نمره الف
4.8
Votes : 23