چکیده پروژه : پروژه طراحی و پیاده سازی سامانه آنلاین آژانش خدمات مسافرتی (کد پروژه 1291)

در سالهای اخیر با رشد جمعیت و افزایش پیچیدگی های روزمرء نظیر اتلاف اوقات برای دریافت خدمات حضوری ، هزینه های ترافیک درون شهری ، افزایش آلودگی های ناشی از رفت های امدهای زائد شهری ضرورت ارائه خدمت غیر حضوری به شهروندان برای کاستن از معضلات یاد شده بیشتر احساس میشود .یکی از روشهای کاستن از معضلات فوق استفاده از راه حلهای مبتنی بر کاربرد فناوری اطلاعات و اینترنت به رویکرد تبدیل خدمات حضوری به خدمات غیر حضوری می باشد. اما تبدیل خدمات موجود از شیوه های سنتی به شیوه های پیشرفته مبتنی بر وب در کسب و کارهای مختلف دارای شرایط خاص خود می باشد . واقعیت این است که انتخاب خدمات رزرواسیون برای تبدیل فرایند آنها به فرایند غیرحضوری به جهت عدم درگیری در فرایندهای پیچیده توزیع خدمت ارائه شده ، روشی سهل و امکان پذیر می باشد. لذا طراحی و پیاده سازی سامانه رزواسیون آنلاین کسب وکارهای دارای خدمات رزرو خدمت نظیر بلیط های مسافرتی هواپیما ، اتوبوس و قطار که در سیستم سنتی روزانه حجم خاصی از سهم ترافکی شهری را به خود اختصاص می دهد می تواند به صورت محسوسی از ترافیک شهری بکاهد . افزایش میل رفتن به مسافرت در بین مردم ، شاهد شلوغی دفاتر خرید و فروش بلیط شرکتهای خدمات مسافرتی مختلف هستیم. شلوغی حاصل از این رفت و امد شهری و مارجعه به دفاتر باعث می شود که افراد در تهیه بلیط مد نظر خود علاوه بر صرف هزینه و گذاشتن وقت با مشکلات زیادی روبرو گردند و بعضا انتخاب های نادرستی را داشته باشند. از این روز و برای کاهش این شلوغی و همچنین سهولت در تهیه بلیط وب سایت های خدمات انلاین شرکتهای مسافرتی ایجاد میشوند تا شهروندان بتوانند به صورت غیرحضوری و از طریق کانال اینترنت به صورت آنلاین خدمات رزرواسیون خود از شرکتها دریافت بنمایند . بدین ترتیب افراد می توانند با مراجعه به این وب سایت ها و کسب اطلاعات مفید سفر و گزینه های مختلف درباره پرواز یا تور با آگاهی بیشتری نسبت به انجام رزرواسیون اعم از بلیط ، هتل ، تور و خدمات رستوران و ... مد نظر خود اقدام نمایند. در این پروژه ما در صدد امکان سنجی ، طراحی و پیاده سازی یک سامانه انلاین رزرواسیون خدمات شرکت مسافرتی هستیم .

پروژه های مشابه

توضیحات پروژه : پروژه طراحی و پیاده سازی سامانه آنلاین آژانش خدمات مسافرتی (کد پروژه 1291)

در دهه اخیر با افزایش میل به سفر نیاز افراد به دریافت خدمات سفر نظیر رزرواسیون بلیط ، هتل و رستوران رشد چشم گیری یافته است و از آنجا که حضور شخص در دفاتر فروش بلیط باعث شلوغی و انتخاب نادرست شده است, وجود وب سایت خرید بلیط به صورت آنلاین یکی از موارد مورد نیاز است. وب سایتی که مدیران آژانسهای مسافرتی خدمات خود را در انجا با ذکر شرایط به عرضه می گذارند و مشتریان یا مردم می توانند در طول شابنه و روز حتی ساعات تعطیل با مراجعه به آن و بازدید و کسب اطلاعات لازم امور خود را به راحتی ، سادگی و به دور از شلوغی و ... انجام دهند و در صورت نیاز به هر گونه اقدام برای لغو یا تغییر مشخصات خدمات بتوانند به سهولت خدمات لازم را دریافت نمایند.
0

نظرات کاربران

امتیاز کاربران به: پروژه طراحی و پیاده سازی سامانه آنلاین آژانش خدمات مسافرتی (کد پروژه 1291)

4.0 از 5 ( 0 نفر )
شما هم می توانید در مورد این کالا نظر بدهید.
برای ثبت نظرات، نقد و بررسی شما لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید. اگر این محصول را قبلا خریده باشید، نظر شما به عنوان مالک محصول ثبت خواهد شد.

مشخصات پروژه

مقطع تحصیلی :
نوع پروژه :
حجم فایل اصلی :
5.89 MB
فایل ورد دارد؟
سورس کد به صورت فایل مجزا دارد ؟
مهم ! حتما بخوانید
کد ها در داخل داکیومنت توضیح داده شده است ؟
فایل pdf دارد ؟
پشتیبانی دارد ؟
مهم ! حتما بخوانید
محمود(آريا)ناصري علي آبادي مدت زمان عضویت در نمره الف :۶ ماه
0.0
0 total
5 0 
4 0 
3 0 
2 0 
1 0 
فروش پروژه های شما در نمره الف
4.8
Votes : 23