چکیده پروژه : پروژه طراحی سایت پارکینگ وسایل نقلیه (کد پروژه 1292)

اﻣﺮوزه ﻛﻤﺒﻮد ﻣﺤﻞ ﺗﻮﻗﻒ وﺳﺎﻳﻞ ﻧﻘﻠﻴﻪ ﺑﻪ ﺧﺼﻮص در ﻣﻨﺎﻃﻖ ﻣﺮﻛﺰي ﺷﻬﺮ، مشکل اﻛﺜﺮ افراد در ﺷﻬﺮﻫﺎي ﺑﺰرگ ﻣﻲﺑﺎﺷﺪ. از آنجایی که ترافیک شهرها و همچنین جابجایی در سطح شهرهای بزرگ برای پیدا کردن جای پارک خودرو وقت گیر و مشکل می باشد ،این سیستم می تواند جهت سهولت و تسریع در کارها استفاده شود و به افراد اجازه دهد در هر مکانی که هستند به صورت انلاین پارکینگ های سطح شهر را ببینند و از ظرفیت و قیمت آن ها مطلع شوند و بتوانند با در نظر گرفتن این شرایط به پارکینگ مورد نظر خود مراجعه کنند و یا جای پارکی برای وسیله نقلیه خود رزرو نمایند و در زمان تعیین شده به پارکینگ مورد نظر مراجعه کنند. فرد می تواند با ورود به حساب کاربری خود و انتخاب پارکینگ، خودرو و زمان مورد نظر برای خود جای پارکی را انتخاب کند. بدین وسیله هم می تواند در هزینه ، هم زمان و هم وقت صرفه جویی نموده و با خیالی آسوده و مطمئن از رزرو خود، در موعد مقرر در آن مکان حاضر شود. در این پروژه مدیر می تواند پارکینگ هایی را با تمام مشخصاتشان در سطح شهر ثبت کند و همچنین کاربران میتوانند از آن پارکینگ ها استفاده کنند و اعضا با شرط ثبت نام و ایجاد حساب کاربری میتوانند به صورت اینترنتی برای خود جای پارکی را در زمان مشخص رزرو کنند.

پروژه های مشابه

توضیحات پروژه : پروژه طراحی سایت پارکینگ وسایل نقلیه (کد پروژه 1292)

رﺷﺪ ﺳﺮﻳﻊ ﺟﻤﻌﻴﺖ اﻓﺰاﻳﺶ وﺳﺎﻳﻞ ﻧﻘﻠﻴﻪ را نیز در پی دارد، در ﺷﻬﺮﻫﺎﻳﻲ با این نوع شرایط که جمعیت و وسایل نقلیه زیاد هستند ﺳﻴﺴﺘﻢ ﺣﻤﻞ و ﻧﻘﻞ و امکاناتی که در این شهر ها برای این سیستم در نظر گرفته شده است به دلیل خدماتی که به شهروندان میرسانند اﻫﻤﻴﺖ وﻳﮋه دارد. هر ساله به تعداد این وسایل نقلیه اضافه میشود. در این شرایط باید پارکینگ هایی وجود داشته باشد که علاوه بر اینکه پارک حاشیه ای خیابان ها و آلودگی شهر ها را کاهش دهد باعث کاهش ترافیک در خیابان ها و کاهش تصادفات شود.علاوه بر این زﻣﺎن ﺗﻮﻗﻒ ﺧﻮدروﻫﺎي ﺳﻮاري ﺷﺨﺼﻲ در ﺷﻬﺮﻫﺎ ﺑﻪ ﻣﺮاﺗﺐ ﺑﻴﺶ از ﻣﺪت زﻣﺎن ﺣﺮﻛﺖ آنﻫﺎﺳﺖ. ﺑﻨﺎﺑﺮاﻳﻦ، پیش بینی ﻓﻀﺎي ﻣﻨﺎﺳﺐ ﭘﺎرﻛﻴﻨﮓ ﺑﺮاي ﺧﻮدروﻫﺎ به وﻳﮋه در ﻣﻨﺎﻃﻖ ﭘﺮ ﺗﺮاﻛﻢ و ﻣﺮﻛﺰي ﺷﻬﺮ ﻋﻼوه ﺑﺮ ﺻﺮﻓﻪﺟﻮﻳﻲ در زﻣﺎن ﺗﻠﻒ ﺷﺪه ﺑﺮای جست وﺟﻮي ﻓﻀﺎي ﭘﺎرﻛﻴﻨﮓ، ﺻﺮﻓﻪﺟﻮﻳﻲ در ﻣﺼﺮف ﺳﻮﺧﺖ، ﻛﺎﻫﺶ اﺳﺘﻬﻼك وﺳﺎﻳﻞ ﻧﻘﻠﻴﻪ و آﺛﺎر ﻧﺎﻣﻄلوب رواﻧﻲ، ﺑﺎﻋﺚ ﻛﺎﻫﺶ تعداد ﺧﻮدروﻫﺎي ﺳﺮﮔﺮدانی میشود که در ﺟﺴﺖوﺟﻮي ﻓﻀﺎي ﭘﺎرک هستند.هدف اصلی این سیستم برپایی وب سایتی جهت مدیریت و استفاده از پارکینگ های موجود در سطح یک یا چند شهر است بطوری که فرد بتواند در هنگام ورود به هر پارکینگ از امکانات آن استفاده کند و یا مدیر یا کارگزار بتوانند کنترل کلی بر روی پارکینگ و مشتری ها داشته باشند و اینکه فرد می تواند بصورت حضوری و یا از طریق اینترنت برای وسیله نقلیه خود در زمان خاص و موردنظر جای پارک رزرو کرده و در موعد مقرر به پارکینگ مورد نظر مراجعه کند که با این کار می توان در مصرف زمان و هزینه صرف جویی کرد و همچنین ترافیک و الودگی هوا را کاهش داد.
0

نظرات کاربران

امتیاز کاربران به: پروژه طراحی سایت پارکینگ وسایل نقلیه (کد پروژه 1292)

4.1 از 5 ( 0 نفر )
شما هم می توانید در مورد این کالا نظر بدهید.
برای ثبت نظرات، نقد و بررسی شما لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید. اگر این محصول را قبلا خریده باشید، نظر شما به عنوان مالک محصول ثبت خواهد شد.

مشخصات پروژه

مقطع تحصیلی :
نوع پروژه :
حجم فایل اصلی :
2.58 MB
فایل ورد دارد؟
سورس کد به صورت فایل مجزا دارد ؟
مهم ! حتما بخوانید
کد ها در داخل داکیومنت توضیح داده شده است ؟
فایل pdf دارد ؟
پشتیبانی دارد ؟
مهم ! حتما بخوانید
كامران نصرتي مدت زمان عضویت در نمره الف :۶ ماه
0.0
0 total
5 0 
4 0 
3 0 
2 0 
1 0 
فروش پروژه های شما در نمره الف
4.8
Votes : 23