چکیده پروژه : پروژه طراحی سایت مدیریت مجتمع مسکونی (کد پروژه 1293)

این پروژه وب سایت مدیریت مجتمع های مسکونی است، در این پروژه تلاش شده که امکانات بیشتری به کاربران سایت داده شود و همچنین رابط کاربری ساده تری داشته باشد. کاربرانی که برای این سایت تعریف شده اند در دسته بندی زیر قرار می گیرند• مدیر ارشد: حذف، اضافه و ویرایش تمامی اخبار، اطلاعیه و اسلایدهای سایت و ....• مدیر مجتمع: تمامی موارد مربوط به مدیریت یک مجتمع اعم از اضافه، حذف و ویرایش یک واحد به پنل مدیریت خود، ارسال پیام به مشترکین خود، ثبت هزینه های مجتمع و ....• کاربر عادی: مشاهده ی حساب های خود اعم از بدهی ها و پرداختی های خود و تغییر اطلاعات حساب کاربری خود و ...• کاربر مهمان: دسترسی به بخش هایی همچون پیشنهادات و انتقادات، نظردهی، عضویت و ....

پروژه های مشابه

توضیحات پروژه : پروژه طراحی سایت مدیریت مجتمع مسکونی (کد پروژه 1293)

امروزه استفاده از سیستم های تحت وب به یک موضوع مهم برای برطرف کردن نیازهای بشر تبدیل شده است، به طوری که حتی برطرف کردن ابتدایی ترین نیازها نیز از طریق وب انجام می گیرد. با توجه به اینکه افراد زیادی ساکن مجتمع های مسکونی می باشند و اینکه برای مدیریت این مجتمع ها نیز مشکلاتی وجود دارد ما نیز پروژه ایی را به منظور برطرف کردن نیازهای اولیه مدیران مجتمع و صرفه جویی در زمان و هزینه آنها پیاده سازی نموده اییم که برخی از این نیازها را مرتفع سازد.در پیاده سازی این پروژه ابتدا نمونه های مشابه را مورد بررسی قرار داده ایم و امکاناتی که در همه آنها مشابه بودند را در نظر گرفتیم و امکاناتی جدیدتر به پروژه اضافه نمودیم، سپس سیستم مورد نظر را تجزیه تحلیل کرده و نمودارهای UML آن را طراحی کردیم، سپس جداول پایگاه داده را طراحی کرده و سرانجام پروژه را پیاده سازی نمودیم.
0

نظرات کاربران

امتیاز کاربران به: پروژه طراحی سایت مدیریت مجتمع مسکونی (کد پروژه 1293)

4.2 از 5 ( 0 نفر )
شما هم می توانید در مورد این کالا نظر بدهید.
برای ثبت نظرات، نقد و بررسی شما لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید. اگر این محصول را قبلا خریده باشید، نظر شما به عنوان مالک محصول ثبت خواهد شد.

مشخصات پروژه

مقطع تحصیلی :
نرم افزار های استفاده شده :
زبان های برنامه نویسی شده :
نوع پروژه :
حجم فایل اصلی :
7.72 MB
فایل ورد دارد؟
سورس کد به صورت فایل مجزا دارد ؟
مهم ! حتما بخوانید
کد ها در داخل داکیومنت توضیح داده شده است ؟
فایل pdf دارد ؟
پشتیبانی دارد ؟
مهم ! حتما بخوانید
محمدتقي صالحي عمران مدت زمان عضویت در نمره الف :۶ ماه
0.0
0 total
5 0 
4 0 
3 0 
2 0 
1 0 
فروش پروژه های شما در نمره الف
4.8
Votes : 23