چکیده پروژه : پروژه طراحی سایت املاک با استفاده از ابزارهای رابط برنامه نویسیgoogle map (کد پروژه 1294)

با توجه به تحقیقات اولیه وبررسی هایی که روی سایت مشاورین املاک وآژانس های مسکن شد؛ به این نتیجه رسیدم که نیاز به یک سایتی است، که کاربر بتواند به هدف خود راحت تر وسریع تر دست یابد و هم چنین یک مکان جذاب تری برای جذب مشتری باشد.بنابراین تصمیم گرفته شد تا از نقشه ی گوگل مپ برای ارتقای سطح این سایت ها استفاده شود.گوگل مپ امکانی را فراهم می کند تا محل دقیق املاک وزمین های مورد معامله سایت، بر روی نقشه های شهری وماهواره ای نمایش داده شود. هم چنین به کاربران اجازه می دهد تا ملک وزمین خودرا بر روی نقشه معین نمایند؛ تا هم مکان دقیق آن مشخص شود وهم مشتری راحت تر بتواند به آن دست پیدا کند.یکی دیگر از قابلیت های های دیگری که نقشه ی گوگل مپ به کاربران خود می دهد امکان سرچ ناحیه ای است؛ که با مشخص کردن یک ناحیه، تمامی ملک ها وزمین های ثبت شده در آن ناحیه را به کاربر نشان می دهد.در واقع افرادی که کاربران این سیستم را تشکیل می دهند عبارتند از:1)کاربر میهمان، که قادر به مشاهده ی تمام املاک بر روی نقشه ی سایت؛ امکان جستجوی ناحیه ای برای املاک مورد نظر وثبت نام در سیستم می باشد.2)کاربر عضو، که قادر به ثبت ملک یاز مین ومدیریت کردن آن وایجاد صفحه علاقه مندی ها می باشد.3)مدیر اصلی سایت، که وظیفه ی مدیریت اعضا؛ بررسی وفعال کردن درخواست های بنگاه های املاک یا کاربرانی که جدیدا اقدام به ثبت نام نموده اند؛ مدیریت مکان ها ومشاهده ی کلیه ی مکان های درج شده در جدول؛ مدیریت دسته ها وفعال کردن یا غیرفعال کردن آنها؛ مدیریت مکانهای خاص واقدام به فعالسازی وثبت یک مکان خاص مثل مدرسه و... را بر عهده دارد.

پروژه های مشابه

توضیحات پروژه : پروژه طراحی سایت املاک با استفاده از ابزارهای رابط برنامه نویسیgoogle map (کد پروژه 1294)

اینجانب از نقشه ی گوگل مپ، برای ایجاد یک عملکرد جدید در میان سایتها ی املاک استفاده کردهام.در واقع در این عملکرد،کاربر می تواند تمامی املاک وزمین های مورد نظر خود را که در سایت موجود می باشد را بر روی نقشه مشاهده کند. هم چنین تمامی موقعیت های امکانات وخدمات (مانند مدرسه ،کتابخانه و...) را در اطراف ملک مورد نظر بر روی نقشه مشاهده کند و سپس بامقایسه آنها اقدام به انتخاب کردن کند.به کاربر اجازه داده می شود، تا با کلیک بر روی موقعیت هر ملک مورد نظر بر روی نقشه، پنجره ای باز شود که عکس های مربوط به آن ملک یا زمین نشان داده شود. هم چنین امکان جستجوهای پیشرفته بر روی نقشه را به کاربر خود می دهد مثلا با مشخص کردن امکانات مورد نظر کاربر، برای ملک یا زمین، جستجو انجام می شود. یا مثلا جستجو در یک ناحیه ی خاص،به این ترتیب که با کشیدن یک چهارضلعی بر روی نقشه محدوده ی ناحیه ی دلخواه را مشخص کرده وسپس بازدن دکمه ی جستجو تمامی ملک ها وزمین های ثبت شده در آن ناحیه مورد نظر به کاربر نشان داده می شود. در واقع این یک سایت معرفی املاک است،وتفاوت دیگری که با سایتهای مشاور املاک دارد در این است؛ که در اینجا نه تنها کاربران بلکه حتی افرادمشاورین املاک می توانند ملک خودرا ثبت کنند .
0

نظرات کاربران

امتیاز کاربران به: پروژه طراحی سایت املاک با استفاده از ابزارهای رابط برنامه نویسیgoogle map (کد پروژه 1294)

4.0 از 5 ( 0 نفر )
شما هم می توانید در مورد این کالا نظر بدهید.
برای ثبت نظرات، نقد و بررسی شما لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید. اگر این محصول را قبلا خریده باشید، نظر شما به عنوان مالک محصول ثبت خواهد شد.

مشخصات پروژه

مقطع تحصیلی :
نوع پروژه :
حجم فایل اصلی :
2.97 MB
فایل ورد دارد؟
سورس کد به صورت فایل مجزا دارد ؟
مهم ! حتما بخوانید
کد ها در داخل داکیومنت توضیح داده شده است ؟
فایل pdf دارد ؟
پشتیبانی دارد ؟
مهم ! حتما بخوانید
احمد احمدزاده مدت زمان عضویت در نمره الف :۶ ماه
0.0
0 total
5 0 
4 0 
3 0 
2 0 
1 0 
4.8
Votes : 23