پروژه طراحی سایت برنامه ریزی درسی (کد پروژه 1295)

تاریخ ثبت :
01 آبان 1397
ثبت کننده :
4.1
امتیاز
50,000 تومان

چکیده پروژه : پروژه طراحی سایت برنامه ریزی درسی (کد پروژه 1295)

پروژه ای که پیش رو دارید سایت برنامه ریزی درسی است که به منظور برنامه ریزی آسان توسط مدیران گروه ، ارتباط آسان بین اساتید و مدیران گروه ، مشاهده برنامه هفتگی و دروس ارائه شده توسط دانشجویان و اساتید و همچنین امکان اختصاص آسان کلاس توسط مدیریت کلاسها می باشد. کاربران این سایت عبارتنداز: کاربران مهمان که امکان مشاهده اخبار ، ارسال نظر و مشاهده اطلاعات تماس را دارا می باشند. اساتید که امکان درخواست درس و زمان ، مشاهده دروس ارائه شده ، مشاهده برنامه هفتگی ، مشاهده و دریافت چارت درسی را دارا می باشند. مدیران گروه که امکان ارائه درس، مشاهده دروس و زمان های درخواستی اساتید ، مشاهده برنامه هفتگی و دروس ارائه شده ، تعریف زمان های غیر مجاز گروه و نمایش هشدارهای گروه را دارا می باشند. مدیر کلاس که قادر به اختصاص کلاس و مدیریت کلاس ها می باشد. دانشجویان که قادر به مشاهده دروس ارائه شده ، مشاهده برنامه هفتگی و مشاهده چارت درسی می باشند. مدیر ارشد که امکان مدیریت کل امکانات سایت را دارد.

پروژه های مشابه

توضیحات پروژه : پروژه طراحی سایت برنامه ریزی درسی (کد پروژه 1295)

دلایل و اهداف پروژه امکان برنامه ریزی آسان توسط مدیران گروه به همراه مدیریت هشدارها مدیریت آسان کلاس ها مشاهده اخبار و اطلاعات بروز دانشگاه و کلاس ها ایجاد ارتباط آسان بین اساتید و مدیران گروه مشاهده برنامه هفتگی با امکان جستجو بر اساس روز، ساعت، نام استاد،گروه و رشته توسط دانشجویان ، اساتید و مدیران گروه
0

نظرات کاربران

امتیاز کاربران به: پروژه طراحی سایت برنامه ریزی درسی (کد پروژه 1295)

4.1 از 5 ( 0 نفر )
شما هم می توانید در مورد این کالا نظر بدهید.
برای ثبت نظرات، نقد و بررسی شما لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید. اگر این محصول را قبلا خریده باشید، نظر شما به عنوان مالک محصول ثبت خواهد شد.

مشخصات پروژه

مقطع تحصیلی :
نوع پروژه :
حجم فایل اصلی :
12.32 MB
فایل ورد دارد؟
سورس کد به صورت فایل مجزا دارد ؟
مهم ! حتما بخوانید
کد ها در داخل داکیومنت توضیح داده شده است ؟
فایل pdf دارد ؟
پشتیبانی دارد ؟
مهم ! حتما بخوانید
ابوالقاسم فلاح مدت زمان عضویت در نمره الف :۶ ماه
0.0
0 total
5 0 
4 0 
3 0 
2 0 
1 0 
4.8
Votes : 23