چکیده پروژه : پروژه طراحی سیستم پیگیری سفرهای منطقه 4 عملیات انتقال گاز (کد پروژه 1301)

این برنامه توسط visual studio 2015 نوشته‌شده زبان سمت میزبان آن C# و زبان سمت میهمان html و ajax است. برای مدیریت پایگاه داده sql server 2015 استفاده‌شده است. هدف این برنامه مدیریت سفرهای کارمندان شرکت گاز است که از طرف این شرکت انجام می‌شود. قبل از طراحی این برنامه کارمندان از طریق نامه‌نگاری و روال‌های سنتی سفرهای خود را بررسی می‌نمودند؛ اما این نرم‌افزار همچون نرم‌افزارهای دیگر هدفش آسان شدن کارها و حفظ بیشتر اطلاعات است.

پروژه های مشابه

توضیحات پروژه : پروژه طراحی سیستم پیگیری سفرهای منطقه 4 عملیات انتقال گاز (کد پروژه 1301)

برنامه پیگیری سفرهای کارمندان نرم‌افزاری تحت وب است که توانایی ثبت سفرهای یک شرکت را دارد. مدیر کلی برنامه می‌تواند سفرها، کارمندان و بقیه اطلاعات شرکت را ثبت ویرایش یا حذف کند.این برنامه قصد دارد همانند دیگر نرم‌افزارها علاوه بر از بین بردن کارهای دستی و زحمت‌های جستجو در دفتر را از بین ببرد و در کامپیوتری بنام میزبان ثبت کند.پنج نوع کاربر برای این برنامه در نظر گرفته‌شده: مدیر بخش ایثارگران، مدیر بخش کارمندان، ایثارگری که می‌خواهد درخواست بدهد و کارمندی که می‌خواهد درخواست بدهد.درواقع همه این اعضا کارمندان یک شرکت هستند، اما بعضی سابقه ایثارگری دارند؛ بعضی‌ها ندارند و بعضی از کارمندان دسترسی بیشتری دارند. بنابراین مدیر بخش مخصوص خود هستند.
0

نظرات کاربران

امتیاز کاربران به: پروژه طراحی سیستم پیگیری سفرهای منطقه 4 عملیات انتقال گاز (کد پروژه 1301)

4.1 از 5 ( 0 نفر )
شما هم می توانید در مورد این کالا نظر بدهید.
برای ثبت نظرات، نقد و بررسی شما لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید. اگر این محصول را قبلا خریده باشید، نظر شما به عنوان مالک محصول ثبت خواهد شد.

مشخصات پروژه

مقطع تحصیلی :
نرم افزار های استفاده شده :
زبان های برنامه نویسی شده :
نوع پروژه :
حجم فایل اصلی :
8.10 MB
فایل ورد دارد؟
سورس کد به صورت فایل مجزا دارد ؟
مهم ! حتما بخوانید
کد ها در داخل داکیومنت توضیح داده شده است ؟
فایل pdf دارد ؟
پشتیبانی دارد ؟
مهم ! حتما بخوانید
كامبيز ارشدي ياراحمدي مدت زمان عضویت در نمره الف :۶ ماه
0.0
0 total
5 0 
4 0 
3 0 
2 0 
1 0 
فروش پروژه های شما در نمره الف
4.8
Votes : 23