چکیده پروژه : پروژه یادگیری ماشین با زبان برنامه نویسی پایتون (کد پروژه 1309)

در این پروژه سعی به انجام کارهایی از جمله جمع آوری اطلاعات متنی از دسته بندی هایی شامل اقتصادی ،علمی، ورزشی، دیجی کالا و سیاسی برای درست کردن دیتاست و مدل کردن داده های بزرگ متنی با استفاده از doc2vec و word2vec و انتخاب ویژگی و تبدیل کردن آن ها به یک فضای برداری برای انجام کار روی آن حجم بزرگی از داده های جمع آوری شده و نیز یادگیری آن برای ماشین و محاسبه سرعت و دقت انجام این کارها توسط الگوریتم های خوشه بندی و طبقه بندی خواهیم بود.در این پروژه از زبان برنامه نویسی پایتون با idle ،paycharm برای کدنویسی استفاده شده است .

پروژه های مشابه

توضیحات پروژه : پروژه یادگیری ماشین با زبان برنامه نویسی پایتون (کد پروژه 1309)

یادگیری ماشین زمینه نسبتا جدیدی از هوش مصنوعی است که در حال حاضر دوران رشد و تکامل خود را می گذراند. یادگیری ماشین یک زمینه تحقیقاتی بسیار فعال در علوم کامپیوتر است.علوم مختلفی با یادگیری ماشین در ارتباط هستند از جمله:هوش مصنوعی، روانشناسی، فلسفه، تئوری اطلاعات، آمار و احتمالات، تئوری کنترل و ...یادگیری ماشین عبارت است از اینکه چگونه می توان برنامه ای نوشت که از طریق تجربه یادگیری کرده و عملکرد خود را بهتر کند. در یادگیری ماشین با استفاده از تئوری اطلاعات، مدل های ریاضی ساخته می شود که می توانند برای استنتاج استفاده شوند.
0

نظرات کاربران

امتیاز کاربران به: پروژه یادگیری ماشین با زبان برنامه نویسی پایتون (کد پروژه 1309)

4.1 از 5 ( 0 نفر )
شما هم می توانید در مورد این کالا نظر بدهید.
برای ثبت نظرات، نقد و بررسی شما لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید. اگر این محصول را قبلا خریده باشید، نظر شما به عنوان مالک محصول ثبت خواهد شد.

مشخصات پروژه

مقطع تحصیلی :
زبان های برنامه نویسی شده :
نوع پروژه :
حجم فایل اصلی :
0.47 MB
فایل ورد دارد؟
سورس کد به صورت فایل مجزا دارد ؟
مهم ! حتما بخوانید
کد ها در داخل داکیومنت توضیح داده شده است ؟
فایل pdf دارد ؟
پشتیبانی دارد ؟
مهم ! حتما بخوانید
فاطمه اسپهبدي مدت زمان عضویت در نمره الف :۶ ماه
0.0
0 total
5 0 
4 0 
3 0 
2 0 
1 0 
4.8
Votes : 23