چکیده پروژه : پروژه طراحی دستیار شخصی هوشمند (کد پروژه 1319)

امروزه با گسترش بهره وری از گوشی های هوشمند و به ویژه سیستم عامل اندروید و رفع بسیاری از امور مورد نیاز افراد جامعه با بهره جستن از این سیستم عامل فراگیر، اقبال فروانی به استفاده از نرم افزارهای آن در جامعه وجود دارد. پایان نامه پیش‌رو در قالب پروژه دستیار شخصی هوشمند پیرامون تبیین و چگونگی تولید یکی از این نرم افزارهای مفید است که با بهره گیری از سیستم عامل اندروید به هدف پاسخگویی به نیازهای متداول جامعه در امور مختلفی مانند ثبت دقیق مدارک، تقویم، حسابداری، امور مذهبی، آب و هوا و ... طراحی و تولید شده است. اهمیت این پروژه از این جهت است که این نرم افزار در عین طراحی ساده، بر طرف کننده بسیاری از امور مورد نیاز و متداول کاربر بوده و عاری از هر گونه پیچیدگی ظاهری و یا نواقص موجود در نرم افزارهای مشابه است.

پروژه های مشابه

توضیحات پروژه : پروژه طراحی دستیار شخصی هوشمند (کد پروژه 1319)

انسان همواره در مسیر رشد و نمو خود به دنبال کمال و رسیدن به قله های پیروزی است به عبارت دیگر و به تعبیر حکماء آدمی همواره کمال طلب است. به طبع انسان زمانی به کمال می رسد که از نواقص زندگی خود، که همانا نیازهای اوست رهایی یابد و در مسیر رفع آن قدم بردارد. در عصر نوین که عصر فناوری است، یک به یک نیازهای بشر به تدریج بر طرف می‌شوند و حتی دیگر از مهندسان و فناوران این عصر انتظار می رود تا کوچک ترین نیازهای بشر را با نوآوری و فناوری مرتفع سازند. اموری کوچک اما بسیار ضروری مانند ثبت اطلاعات، تقویم، آب و هوا، بررسی حساب، درآمد و هزینه های روزمره و حتی امور مذهبی مانند مشاهده ادعیه و زیارات و امکان مطالعه و در دسترس بودن آن در کوتاهترین زمان. امور کوچک اما ضروری که تک تک افراد جامعه در کارهای روزمره به آن نیاز دارند و حتی گاهی کارهای بزرگ و ضروری آنان به این امور گره خورده است. تلاش هایی در این زمینه از طرف برخی از مهندسان برای پاسخ به این نیاز جامعه صورت گرفته است؛ به عنوان مثال نرم افزارهای پارمیس ، هلو یا شقایق در حسابداری و نرم افزارهای ذکر شمارکامل، صلوات شمار و غیره یا نرم افزار بادصبا یا تقویم فارسی در تقویم، اگرچه تلاش هایی در خور و نرم افزارهایی مطلوب هستند اما عاری از عیب و نقص نیستند و به طور عمده در طراحی دارای مشکل بوده و یا بسیار پیچیده و گسترده هستند که در واقع بدون آموزش نحوه کار، به سختی می توان از همه امکانات آن بهره جست. شاید بتوان بهترین نرم افزار در این عرصه را نرم افزار بادصبا دانست. این نرم افزار اگرچه جامع ترین نرم افزار در نوع خودش است اما یکی از ایرادات اساسی آن آبدیت های دوره ایی آن است که حتی باعث تخریب عملکرد گوشی و منجر به Force Close و یا حتی Soft Reset می‌شود.از این رو با توجه به اهمیت مسئله و پرکاربرد بودن آن و با در نظر گرفتن معایب پیش گفته بر آن شدیم تا در قالب پروژه دستیار شخصی هوشمند این مهم را به انجام رسانیم و ما حصل آن برنامه کاربردی جامع نسیم رضوان شد. برنامه کاربردی قوی که در عین طراحی ساده و به دور از پیچیدگی های ظاهری و ساختاری در بردارنده تمام بخشهایی است که هر یک از نرم افزارهای پیشین به بخشی از آن پرداخته بودند. هواشناسی، تقویم، ثبت مدارک شخصی، بخش مذهبی، حسابداری و سبد خرید، مخاطبین، یادداشت، هشدار، سخن بزرگان، تبدیل تاریخ، مناسبت ها و ذکر شمار مجموعه عملکردهایی است که در این برنامه کاربردی وجود دارد و با حجم به نسبه اندک، بسیاری از نیازهای روزمره را برطرف می‌سازد. پایان نامه پیش رو در تبیین چگونگی تولید این نرم افزار است.
0

نظرات کاربران

امتیاز کاربران به: پروژه طراحی دستیار شخصی هوشمند (کد پروژه 1319)

4.3 از 5 ( 0 نفر )
شما هم می توانید در مورد این کالا نظر بدهید.
برای ثبت نظرات، نقد و بررسی شما لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید. اگر این محصول را قبلا خریده باشید، نظر شما به عنوان مالک محصول ثبت خواهد شد.

مشخصات پروژه

مقطع تحصیلی :
نوع پروژه :
تعداد صفحات فایل pdf :
142 دارای فایل ورد
حجم فایل اصلی :
12.41 MB
فایل ورد دارد؟
سورس کد به صورت فایل مجزا دارد ؟
مهم ! حتما بخوانید
کد ها در داخل داکیومنت توضیح داده شده است ؟
فایل pdf دارد ؟
پشتیبانی دارد ؟
مهم ! حتما بخوانید
هوشيار پيشكاري مدت زمان عضویت در نمره الف :۶ ماه
0.0
0 total
5 0 
4 0 
3 0 
2 0 
1 0 
فروش پروژه های شما در نمره الف
4.8
Votes : 23