پروژه بررسی سیستم حسابداری در بیمه (کد پروژه 1342)

تاریخ ثبت :
17 آذر 1397
ثبت کننده :
4.0
امتیاز
20,000 تومان

چکیده پروژه : پروژه بررسی سیستم حسابداری در بیمه (کد پروژه 1342)

با افزایش گستره معاملات ومبادلات و در پی آن افزایش خطرات ناشی از تراکنش ها و با توجه به این که جامعه از فرآیند خود حل کنندگی به سمت دعوی حقوقی حرکت می کند و از طرفی هم نیز خطرات ناشی از فعالیت های انسانی و طبیعی به طور فزاینده رو به افزایش گذاشته است، بیمه و پوشش بیمه ای اهمیتی بیش از پیش پیدا کرده است. اما به گفته ی کارشناسان پوشش و گستره آن هنوز با سطوح استاندارد بین المللی فاصله زیادی دارد. بيمه، اشخاصي را كه متحمل لطمه، زيان يا حادثه ناخواسته اي شده اند قادر مي سازد كه پيامدهاي اين وقايع ناگوار را جبران كنند. خسارت هايي كه به اين قبيل افراد پرداخت مي گردد از پول هايي تأمين مي شود كه براي خريد بيمه نامه مي پردازند و با پرداخت آن در جبران خسارت یک دیگر مشاركت مي كنند. به بيان ديگر همه آن هايي كه خود را بيمه مي كنند با مشاركت در سرمايه اي كه متعلق به همه خريداران بيمه است ، در جبران خسارت و زيان هاي هريك از افراد بيمه شده، شريك و سهيم مي شوند. متعهد را بيمه گر طرف تعهد را بيمه گذار وجهي را كه بيمه گذار به بيمه گر مي پردازد حق بيمه و آن چه را كه بيمه مي شود موضوع بيمه می نامند.

پروژه های مشابه

توضیحات پروژه : پروژه بررسی سیستم حسابداری در بیمه (کد پروژه 1342)

بیمه رشته های گوناگونی دارد که برخی از آن ها مانند بیمه های اتومبیل بسیار مورد استفاده قرار می گیرند. اما رشته هایی مانند بیمه های خاص، نوعی از مسئولیت، بیمه های زیان پولی، انفجار اتمی و ... به دلیل کاربرد کم در سطح عمومی و جامعه کمتر شناخته شده اند. بیمه ها به سه دسته تقسیم بندی می شوند :الف ) بیمه اموال شامل : بیمه های آتش سوزی، باربری، اتومبیل، مهندسی، انفجار اتمی،دام، تعطیلی کارگاه، سرقتب) بیمه اشخاص شامل : زندگی، حوادث، درمانی، پ) مسئولیت
0

نظرات کاربران

امتیاز کاربران به: پروژه بررسی سیستم حسابداری در بیمه (کد پروژه 1342)

4.0 از 5 ( 0 نفر )
شما هم می توانید در مورد این کالا نظر بدهید.
برای ثبت نظرات، نقد و بررسی شما لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید. اگر این محصول را قبلا خریده باشید، نظر شما به عنوان مالک محصول ثبت خواهد شد.

مشخصات پروژه

مقطع تحصیلی :
نوع پروژه :
حجم فایل اصلی :
0.12 MB
فایل ورد دارد؟
سورس کد به صورت فایل مجزا دارد ؟
مهم ! حتما بخوانید
کد ها در داخل داکیومنت توضیح داده شده است ؟
فایل pdf دارد ؟
پشتیبانی دارد ؟
مهم ! حتما بخوانید
superAdmin مدت زمان عضویت در نمره الف :۶ ماه
0.0
0 total
5 0 
4 0 
3 0 
2 0 
1 0 
4.8
Votes : 23