پروژه آشنايي با پست 230 كيلوولت بوشهر (کد پروژه 1350)

تاریخ ثبت :
04 دی 1398
ثبت کننده :
4.0
امتیاز
10,000 تومان

چکیده پروژه : پروژه آشنايي با پست 230 كيلوولت بوشهر (کد پروژه 1350)

مقاله حاضر در دو فصل تنظيم شده است كه شامل مطالب زير است : 1- آشنايي با پست 230 كيلولت بوشهر 2- تجهيزات پست 230 كيلوولت بوشهر

پروژه های مشابه

توضیحات پروژه : پروژه آشنايي با پست 230 كيلوولت بوشهر (کد پروژه 1350)

افزايش روزافزون استفاده از انرژي الكتريكي يكي از عوامل مهم تحقيق و تحصيل در زمينه هاي مختلف مرتبط با اين رشته است . از جمله مهمترين اين رشته ها ، گرايش قدرت است . هدف اصلي اين رشته آموزش نظري و عملي در ارتباط با نحوه انتقال و توزيع انرژي الكتريكي است . يكي از قسمت هاي انتقال و توزيع ، پست ها هستند كه كار تبديل ولتاژ هاي مختلف را انجام مي دهند . علت ايجاد پست ها اين است كه نيروگاه ها اكثراً در نقاطي قرار دارند كه از محل مصرف دور مي باشند و انرژي الكتريكي توليد شده در آنها بايد توسط خطوط انتقال انرژي به محل مصرف فرستاده شود . اگر بخواهيم ولتاژ توليد شده توسط يك ژنراتور را مستقيماً بوسيله سيمهاي انرژي به مسافتهاي دور منتقل نمائيم ، تلفات انرژي شديدي توسط خطوط انتقال تا محل مصرف ايجاد مي گردد و در انتهاي خط داراي افت ولتاژ و توان زيادي خواهيم بود پس لازم مي باشد كه مكاني موجود باشد كه در آن تبديل ولتاژها را انجام دهيم . مكاني كه تبديل ولتاژ در آن صورت مي گيرد اصطلاحاً پست ناميده مي شود .
0

نظرات کاربران

امتیاز کاربران به: پروژه آشنايي با پست 230 كيلوولت بوشهر (کد پروژه 1350)

4.0 از 5 ( 0 نفر )
شما هم می توانید در مورد این کالا نظر بدهید.
برای ثبت نظرات، نقد و بررسی شما لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید. اگر این محصول را قبلا خریده باشید، نظر شما به عنوان مالک محصول ثبت خواهد شد.

مشخصات پروژه

مقطع تحصیلی :
نوع پروژه :
حجم فایل اصلی :
0.08 MB
فایل ورد دارد؟
سورس کد به صورت فایل مجزا دارد ؟
مهم ! حتما بخوانید
کد ها در داخل داکیومنت توضیح داده شده است ؟
فایل pdf دارد ؟
پشتیبانی دارد ؟
مهم ! حتما بخوانید
superAdmin مدت زمان عضویت در نمره الف :۶ ماه
0.0
0 total
5 0 
4 0 
3 0 
2 0 
1 0 
4.8
Votes : 23