پژوهش بررسی علل فرار دختران از خانه (کد پروژه 1373)

تاریخ ثبت :
14 بهمن 1398
ثبت کننده :
4.0
امتیاز
8,000 تومان

چکیده پروژه : پژوهش بررسی علل فرار دختران از خانه (کد پروژه 1373)

انسان در طول تاريخ از انواع انحراف ها و آسيب هاي اجتماعي و رواني رنج برده و همواره در جستجوي علل و عوارض آن و رهايي از اين مسائل بوده است. يكي از اين انحراف ها و آسيب ها فرار دختران از خانه است كه امروز به عنوان يك بحران جامعه، بخصوص شهر تهران را درگير نموده است. اين معضل روز به روز گسترش بيشتري مي‌يابد و سلامت و رشد افراد جامعه و بخصوص نوجوانان و جوانان را تهديد مي‌نمايد. اگر كودكان و نوجوان كه آينده سازان كشور هستند، در مسير انحراف و بزهكاري قرار گيرند، به زودي جامعه خود را به ورطه فساد و تباهي مي كشانند. بدون ترديد جامعه‌اي قادر است در جهت ترقي گام بردارد كه بتواند كودكان و نسل جوان خود را از بيراهه به راه راست و در جهت سازندگي هدايت نمايد.

پروژه های مشابه

توضیحات پروژه : پژوهش بررسی علل فرار دختران از خانه (کد پروژه 1373)

پژوهش حاضر از نظر هدف يك تحقيق كاربردي است و از نظر كنترل متغيرها يك پژوهش علمي- مقايسه اي است كه علل احتمال فرار دختران ازخانه را مورد مطالعه قرار مي دهد. با توجه به موضوع پژوهشي يعني «علل فرار دختران از خانه» و نيز با توجه به مفروضات در اين فصل به شرح و بررسي روش تحقيق، جامعه آماري، روش نمونه گيري، ابزار اندازه گيري (پرسشنامه محقق ساخته)، پايايي و اعتبار پرسشنامه و نحوه اجراي آزمون ها و روش تجزيه و تحليل آماري پرداخته مي شود.
0

نظرات کاربران

امتیاز کاربران به: پژوهش بررسی علل فرار دختران از خانه (کد پروژه 1373)

4.0 از 5 ( 0 نفر )
شما هم می توانید در مورد این کالا نظر بدهید.
برای ثبت نظرات، نقد و بررسی شما لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید. اگر این محصول را قبلا خریده باشید، نظر شما به عنوان مالک محصول ثبت خواهد شد.

مشخصات پروژه

مقطع تحصیلی :
نوع پروژه :
حجم فایل اصلی :
0.07 MB
فایل ورد دارد؟
سورس کد به صورت فایل مجزا دارد ؟
مهم ! حتما بخوانید
کد ها در داخل داکیومنت توضیح داده شده است ؟
فایل pdf دارد ؟
پشتیبانی دارد ؟
مهم ! حتما بخوانید
superAdmin مدت زمان عضویت در نمره الف :۶ ماه
0.0
0 total
5 0 
4 0 
3 0 
2 0 
1 0 
4.8
Votes : 23