چکیده پروژه : امکانسنجی استفاده از وسایل بازیافت حرارت درصنعت و ساختمان (کد پروژه 148)

در این مقاله ما ابتدا به تشریح دو وسیله که حرارت موجود در گازهای خروجی دودکش ها را بازیافت میکنند می پردازیم که این دو عبارتند از اکونومایزرها که در صنعت کاربرد دارند و احیاگر های حرارتی (heat reclaimer) که در ساختمانها و مصارف خانگی مورد استفاده قرار گرفتند . در ادامه ما به بررسی انواع سیستم ها و دستگاههای بازیافت حرارت خواهیم پرداخت .سیستم های مذکور عموماً پر کاربردترین انواع سیستم های بازیافت حرارت در صنعت و ساختمانها می باشند که به طور مفصل شرح داده خواهند شد.

پروژه های مشابه

توضیحات پروژه : امکانسنجی استفاده از وسایل بازیافت حرارت درصنعت و ساختمان (کد پروژه 148)

نگرانی های جهان امروز در مورد انتخاب بهترین راه استفاده از منابع انرژی تجدید پذیر و توسعه تکنولوژی برای کاهش آلودگی است ، این انگیزه مشوقی برای تحقیقات و توسعه تلاش ها در زمینه منابع انرژی تجدیدپذیر،بهای استفاده از منابع انرژی تمام شدنی و استفاده مجدد از شکل های متداول انرژی تلف شده شده است . کشورهای توسعه یافته دارای یک نظم خاص در مصرف انرژی و تخلیه آن در یک زمان خاص می باشند.صنعت در این کشورها بیشترین سهم مصرف انرژی را دارا می باشد.برای مثال در آمریکا کل انرژی مصرفی 78 quad است (هر quad = kwh 293*10^9 ) که از آن سهم صنعت quad 28 است.و انرژی گرمایی اتلافی برابر quad11 است که 14% انرژی مصرفی در آمریکا است. و 39% انرژی مصرفی صنعت است. انرژی مصرفی و اتلافی در اروپا نیز شبیه آمریکا است. راهها و وسایل برای محافظت از منابع انرژی تمام شدنی و بازیافت گونه های مختلف انرژی اتلافی خود باعث ایجاد زمینه هایی برای تحقیق شده است .
0

نظرات کاربران

امتیاز کاربران به: امکانسنجی استفاده از وسایل بازیافت حرارت درصنعت و ساختمان (کد پروژه 148)

4.3 از 5 ( 48 نفر )
شما هم می توانید در مورد این کالا نظر بدهید.
برای ثبت نظرات، نقد و بررسی شما لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید. اگر این محصول را قبلا خریده باشید، نظر شما به عنوان مالک محصول ثبت خواهد شد.

مشخصات پروژه

مقطع تحصیلی :
نوع پروژه :
حجم فایل اصلی :
11.60 MB
فایل ورد دارد؟
سورس کد به صورت فایل مجزا دارد ؟
مهم ! حتما بخوانید
کد ها در داخل داکیومنت توضیح داده شده است ؟
فایل pdf دارد ؟
پشتیبانی دارد ؟
مهم ! حتما بخوانید
سيدعبدالله معبودي مدت زمان عضویت در نمره الف :۶ ماه
4.1
48 total
5 15 
4 21 
3 12 
2 0 
1 0 
فروش پروژه های شما در نمره الف
4.8
Votes : 23