چکیده پروژه : مطالعه ای برکاربرد نانوکامپوزیت ها در صنایع خودروسازی و نساجی (کد پروژه 186)

در این پایان نامه هدف اصلی مطالعه و جمع آوری اطلاعات در مورد کاربرد نانو کامپوزیت ها در صنایع خودروسازی و نساجی است . فصل اول به بررسی کامپوزیت ها و نانو کامپوزیت ها می پردازد. که شامل تعاریفی از آنها وتاریخچه و اجزای آنها می باشد. فصل دوم با عنوان مروری بر مطالعات انجام گرفته آورده شده است که همانطور که ذکر شد به بررسی و مقایسه مقالات لاتین ترجمه شده و فارسی می پردازد. فصل سوم که فصل پایانی این پایان نامه می باشد بحث و نتیجه گیری مطالب می باشد.

پروژه های مشابه

توضیحات پروژه : مطالعه ای برکاربرد نانوکامپوزیت ها در صنایع خودروسازی و نساجی (کد پروژه 186)

فناوری نانو، فناوری ایجاد ساختار ملکولی موردنظر با دقت اتمی است. از آنجایی که کلیه محصولات و فراورده های مادی از قرار گرفتن اتم ها با نظم خاصی در کنار یکدیگر به وجود می آیند، فناوری نانو به صورت بالقوه امکان تولید کلیه فراورده های مورد نیاز بشر را فراهم می آورد. علم پلیمر فقط علم پایه برای کاربردهای صنعتی و تامین کالاهای مصرفی برای مصرف کنندگان نیست، بلکه این علم نقشی اساسی در پیدایش مفاهیم جدید در حوزه های مختلف علوم دارد. مسایل مربوط به فرایندهای شناسایی ملکولی، فرایند تبادل اطلاعات بین ملکولی و پروتئین ها، مشکلات کنونی علم پلیمرها هستند. نانومقیاس1 از سال ها پیش در زندگی بشر وجود داشته است ولی قرن حاضر زمانی است که بشر توانسته است فناوری نانو را بهتر بشناسد و با رویکردی جدید، بیشتر از گذشته آن را تحت کنترل خود در آورد و به عنوان یک انقلاب بزرگ در ساختن مواد و سیستم ها مطرح شده و این انقلاب در دنیای پلیمرها نیز اتفاق افتاده است.تاثیر فناوری نانو در پلیمرها از دو طریق اصلی است: 1) نانوپلیمرها: پلیمرهایی با استفاده از مونومرهای نانویی و کنترل نانویی و کنترل توسط پلیمریزاسیون آنها. 2) نانوکامپوزیت های پلیمری: استفاده از پلیمر به عنوان پایه در کامپوزیت ها و تاثیر فاز دوم در ابعاد نانو بر روی پلیمر به منظور تشکیل کامپوزیت.
0

نظرات کاربران

امتیاز کاربران به: مطالعه ای برکاربرد نانوکامپوزیت ها در صنایع خودروسازی و نساجی (کد پروژه 186)

4.5 از 5 ( 52 نفر )
شما هم می توانید در مورد این کالا نظر بدهید.
برای ثبت نظرات، نقد و بررسی شما لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید. اگر این محصول را قبلا خریده باشید، نظر شما به عنوان مالک محصول ثبت خواهد شد.

مشخصات پروژه

مقطع تحصیلی :
نوع پروژه :
حجم فایل اصلی :
6.08 MB
فایل ورد دارد؟
سورس کد به صورت فایل مجزا دارد ؟
مهم ! حتما بخوانید
کد ها در داخل داکیومنت توضیح داده شده است ؟
فایل pdf دارد ؟
پشتیبانی دارد ؟
مهم ! حتما بخوانید
محمدزمان اعتضاد مدت زمان عضویت در نمره الف :۶ ماه
4.1
52 total
5 19 
4 20 
3 13 
2 0 
1 0 
فروش پروژه های شما در نمره الف
4.8
Votes : 23