بررسی ضرایب انتقال جرم روی سطح کره (کد پروژه 19)

تاریخ ثبت :
20 خرداد 1397
ثبت کننده :
4.7
امتیاز
50,000 تومان

چکیده پروژه : بررسی ضرایب انتقال جرم روی سطح کره (کد پروژه 19)

از انجا که بررسی ضرایب انتقال جرم از سطوح مختلف و نحوه اندازه گیری ازمایشگاهی و تجربی انها امری ضروری است و از انجا که یکی از پرکاربرد ترین این اشکال, سطوح کروی هستند لذا اشنایی با نحوه انجام این ازمایشات و دستگاه ها و ابزار مورد استفاده در انجام انها حائز اهمیت خواهد بود. در این مختصر ما پس بررسی روشهای مختلف براورد ضرایب انتقال جرم – چه روشهای تئوری و چه روشهای تجربی – به مطالعه پژوهشهای انجام شده در این زمینه, نتایج بدست امده و ابزار و دستگاه های مورد نیاز برای انجام ازمایشات پرداخته ایم. 

پروژه های مشابه

توضیحات پروژه : بررسی ضرایب انتقال جرم روی سطح کره (کد پروژه 19)

بشر از ديرباز به رفتار مواد و فعل و انفعالات موجود در طبيعت و نحوه كارگيري اين واكنش ها در بهبود سطح زندگي و پيشبرد اهداف علمي و صنعتي خود توجه ويژه داشته است. از آغاز علم كيمياگري تا كشف نفت، اين كيمياي طبيعي، علم شيمي و شناخت خواص شيميايي مواد از اهميت ويژه‌اي برخوردار بوده است. مهندسي شيمي، جهت تربيت متخصصاني توانا در زمينه كاربردي‌تر شدن علوم مربوط به نفت، پتروشيمي، گاز، .و همچنین، مراحل تصفیه آنها، تبدیل انرژی، محيط زيست، كنترل فرآيند و بسياري ديگر از علومي بنيان نهاده شده كه تأثير مستقيم در روند و كيفيت زندگي جوامع انساني دارند. در این بررسی هدف اشنایی با نحوه قانون مند کردن و به کارگیری یکی دیگر از این رفتار که همان انتقال جرم خواهد بود, در زندگی بشر است. امروزه انتقال جرم از سطح کره کاربرد وسیعی در صنایع مختلف پیدا کرده است. در صنایع فرایندی, در بستر های کاتالیستی, برجهای پرشده, برجهای جذب و دفع و تقطیر, در صنایع داروسازی, در کشاورزی و در بسیاری دیگر از این موارد با انتقال جرم از سطح کره روبرو هستیم. لذا ضروری می نماید که این پدیده بیشتر مورد توجه قرار گیرد به خصوص که با ظهور فناوری نانو, کمتر کسی به بررسی تاثیر ان بر این پدیده پرداخته است


0

نظرات کاربران

امتیاز کاربران به: بررسی ضرایب انتقال جرم روی سطح کره (کد پروژه 19)

4.7 از 5 ( 38 نفر )
شما هم می توانید در مورد این کالا نظر بدهید.
برای ثبت نظرات، نقد و بررسی شما لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید. اگر این محصول را قبلا خریده باشید، نظر شما به عنوان مالک محصول ثبت خواهد شد.

مشخصات پروژه

مقطع تحصیلی :
نوع پروژه :
حجم فایل اصلی :
6.61 MB
فایل ورد دارد؟
سورس کد به صورت فایل مجزا دارد ؟
مهم ! حتما بخوانید
کد ها در داخل داکیومنت توضیح داده شده است ؟
فایل pdf دارد ؟
پشتیبانی دارد ؟
مهم ! حتما بخوانید
نرگس نجفي مدت زمان عضویت در نمره الف :۶ ماه
4.2
38 total
5 16 
4 13 
3 9 
2 0 
1 0 
فروش پروژه های شما در نمره الف
4.8
Votes : 23