چکیده پروژه : امکان سنجی تولید ماده شیمیایی آزودی کربن آمید (کد پروژه 219)

فوم پلیمری به طور گسترده در جهان مدرن استفاده می¬شود مانند زیر سازی، مبلمان و مواد عایق. فوم‌ها از یک فاز جامد و یک فاز گاز مخلوط شده با یکدیگر ساخته شده‌اند. گاز توسط یک عامل فوم‌زا (پف‌زا) تولید می‌شود که این فرآیند می‌تواند فیزیکی یا شیمیایی باشد در عوامل فیزیکی عامل تولید گاز یک واکنش فیزیکی مانند تبخیر آب می‌باشد، در عوامل فوم‌زای شیمیایی واکنش شیمیایی دمیدن گاز را به عهده دارد که این واکنش می‌تواند واکنش تجزیه یک ماده شیمیایی همانند آزودی‌کربن‌آمید باشد. آزودی‌کربن‌آمید با فرمول مولکولی NH2CONNCONH2 محبوب ترین عامل فوم‌زای شیمیایی برای ساخت فوم پلیمری است و از طریق اکسیداسیون هیدروآزودی‌کربن‌آمید با یک اکسید کننده مناسب ساخته می‌شود.

پروژه های مشابه

توضیحات پروژه : امکان سنجی تولید ماده شیمیایی آزودی کربن آمید (کد پروژه 219)

عوامل فوم‌زا موادی هستند که باعث تولید فوم می‌شوند مثل تولید یک اسفنج. اسفنج نمونه کامل یک فوم است همانطور که در شکل 1-1 نشان داده شده است سطح اسفنج دارای حباب های بسیاری است که درون آن نیز این حباب‌ها وجود دارند وجود این خلل و فرج (حباب‌ها) باعث شده که جرم اسفنج یا بهتر بگوییم دانسیته آن کاهش یابد که این می‌تواند در مقدار مصرف مواد اولیه سودمند باشد و البته باتوجه به کاربرد آن این خلل و فرج بسیار مفید نیز هستند این خلل و فرج باعث نرمی اسفنج نیز شده‌اند.
0

نظرات کاربران

امتیاز کاربران به: امکان سنجی تولید ماده شیمیایی آزودی کربن آمید (کد پروژه 219)

4.7 از 5 ( 51 نفر )
شما هم می توانید در مورد این کالا نظر بدهید.
برای ثبت نظرات، نقد و بررسی شما لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید. اگر این محصول را قبلا خریده باشید، نظر شما به عنوان مالک محصول ثبت خواهد شد.

مشخصات پروژه

مقطع تحصیلی :
نوع پروژه :
حجم فایل اصلی :
2.21 MB
فایل ورد دارد؟
سورس کد به صورت فایل مجزا دارد ؟
مهم ! حتما بخوانید
کد ها در داخل داکیومنت توضیح داده شده است ؟
فایل pdf دارد ؟
پشتیبانی دارد ؟
مهم ! حتما بخوانید
سيدمسعود عماديان مدت زمان عضویت در نمره الف :۶ ماه
4.1
51 total
5 20 
4 15 
3 16 
2 0 
1 0 
4.8
Votes : 23