چکیده پروژه : سسیستم جامع رزرو بلیط شرکت های هواپیمایی (کد پروژه 28)

هدف از این پروژه ایجاد یک سیستم جامع آژانس هواپیمایی است که در سیستم تولید شده عملیات کامل یک آژانس نظیر فروش بلیط و سند زدن فروش را انجام دهد . در طراحی و کد نویس سعی شده است که تمام خواسته های کاربران بر آورده شود و فرم های مورد استفاده آن ها با سادگی و سرعت هر چه بیشتر و ابزارهای قوی برای انجام عملیات مربوطه ، طراحی شود .

پروژه های مشابه

توضیحات پروژه : سسیستم جامع رزرو بلیط شرکت های هواپیمایی (کد پروژه 28)

برنامه فایل جدا ندارد.هدف از تولید این نرم افزار مکانیزه نمودن عملیات آژانس میباشد به نحویکه هر قسمت علاوه برآنکه عملیات خود را بصورت مستقل انجام میدهد, اطلاعات مورد نیاز قسمتهای دیگر را نیز به صورت اتوماتیک تهیه نموده و برای قسمتهای مذکور ارسال نماید بعنوان مثال قسمت فروش تور علاوه برآنکه عهده دار عملیات خود( رزرو , فروش , کنسلی) میباشد  اطلاعات مورد نیاز قسمت صندوق و حسابداری را نیز تهیه نمود و برای آنها بصورت اتوماتیک ارسال مینماید.
فروشنده قسمت تور پس از ثبت اطلاعات واچر , اطلاعات مالی آنرا برای صندوق بصورت اتوماتیک ارسال نمود( قبض صندوق) و از مشتری میخواهد که به قسمت صندوق مراجعه نماید.صندوقدار اطلاعات مالی واچر صادره شده را روی کامپیوتر خود مشاهده نموده و اقدام به ثبت عملیات مالی آن ( دریافت وجه نقد , چک , فیش , استفاده از اعتبار  و...) مینمایدو پس از اتمام کار حاصل عملیات مالی را برای سیستم حسابداری ارسال مینماید.
بدیهی است که این گردش کار باعث تسریع امور گشته و در هر لحظه مدیریت مینواند آخرین وضعیت مالی طرف حسابهای خود را مشاهده نمایند و از آنجاکه اسناد مالی بصورت مکانیزه تولید میشوند اطلاعات از قسمتهای فروش خدمات به روز به قسمت حسابداری ارسال شده لذا اختلاف بین قسمت فروش و حسابداری صفر میباشد.

 


0

نظرات کاربران

امتیاز کاربران به: سسیستم جامع رزرو بلیط شرکت های هواپیمایی (کد پروژه 28)

4.6 از 5 ( 47 نفر )
شما هم می توانید در مورد این کالا نظر بدهید.
برای ثبت نظرات، نقد و بررسی شما لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید. اگر این محصول را قبلا خریده باشید، نظر شما به عنوان مالک محصول ثبت خواهد شد.

مشخصات پروژه

مقطع تحصیلی :
زبان های برنامه نویسی شده :
نوع پروژه :
تعداد صفحات فایل pdf :
207 دارای فایل ورد
حجم فایل اصلی :
11.41 MB
فایل ورد دارد؟
سورس کد به صورت فایل مجزا دارد ؟
مهم ! حتما بخوانید
کد ها در داخل داکیومنت توضیح داده شده است ؟
فایل pdf دارد ؟
پشتیبانی دارد ؟
مهم ! حتما بخوانید
سپيده پيوندي مدت زمان عضویت در نمره الف :۶ ماه
3.9
47 total
5 11 
4 20 
3 16 
2 0 
1 0 
فروش پروژه های شما در نمره الف
4.8
Votes : 23