روشهای تهیه صنعتی اکسید اتیلن و مصارف آن (کد پروژه 35)

تاریخ ثبت :
21 خرداد 1397
ثبت کننده :
احمد باقرپور تهراني
4.7
امتیاز
50,000 تومان

چکیده پروژه : روشهای تهیه صنعتی اکسید اتیلن و مصارف آن (کد پروژه 35)

این پروژه مطالعه ای است بر روی روش های تولید صنعتی اکسید اتیلن و بررسی مجاری مصرف آن، که در دو فصل عمده مدوّن شده است. فصل اول؛ شامل شناخت اکسید اتیلن و فصل دوم شامل روشهای تولید و مصرف آن می باشد. در مورد روش های تولید، انواع مختلف روش های تولید این ماده مورد بحث و بررسی قرار گرفته است و در موردی که متداول است، با توضیحات بیشتری مورد ارزیابی و کنکاش قرار گرفته است و گاه مسائل اقتصادی نیز در آنها لحاظ شده است و مقایسه هایی نیز بین روش های مختلف تولید به عمل آمده است. در مورد مصارف آن نیز ابتدا بصورت کلی موارد مصرف آن بصورت خالص بیان شده و به دنبال آن مشتقات مربوطه و مصارف آنها مورد بررسی قرار گرفته است. به امید آنکه این نوشتار گامی باشد در جهت اعتلای صنعتی شدن کشور ما متناسب با باور های ملی و اعتقادیمان.

پروژه های مشابه

توضیحات پروژه : روشهای تهیه صنعتی اکسید اتیلن و مصارف آن (کد پروژه 35)

اکسید اتیلن یا اتیلن اکسید که همچنین با نام اکسیران هم نامیده می‌شود، یک ترکیب آلی با فرمول C2H4O می باشد. این گاز بی رنگ قابل اشتعال دارای بوی ضعیف شیرینی است و ساده‌ترین اِپوکسید محسوب می شود. سه حلقه ی موجود در ساختمان آن شامل دو اتم کربن و یک اتم اکسیژن می باشد. زاویه های مربوطه در شکل1-1 نشان داده شده است. این ماده معمولاً به صورت یک مایع سرد و خُنک شده به کار گرفته شده و به همین صورت حمل می گردد. این ماده عمدتا به عنوان پیش سازی برای گلیکول اتیلن و دیگر مواد شیمیایی دارای حجم بالا تولید می‌شود، اما در عین حال برای استریلیزاسیون نیز در پزشکی کاربرد دارد. اکسید اتیلن ایزومر استالدئید محسوب می شود.]1[
0

نظرات کاربران

امتیاز کاربران به: روشهای تهیه صنعتی اکسید اتیلن و مصارف آن (کد پروژه 35)

4.7 از 5 ( 36 نفر ) شما هم می توانید در مورد این کالا نظر بدهید.

برای ثبت نظرات، نقد و بررسی شما لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید. اگر این محصول را قبلا خریده باشید، نظر شما به عنوان مالک محصول ثبت خواهد شد.

مشخصات پروژه

مقطع تحصیلی :
نوع پروژه :
حجم فایل اصلی :
2.14 MB
فایل ورد دارد؟
سورس کد به صورت فایل مجزا دارد ؟
مهم ! حتما بخوانید
کد ها در داخل داکیومنت توضیح داده شده است ؟
فایل pdf دارد ؟
احمد باقرپور تهراني مدت زمان عضویت در نمره الف :۶ ماه
۶۸.۶% ۷
رضایت خرید: ۶۸.۶ % / (۷) رای
  • کاملا راضی ۲۸.۵۷ ٪
  • راضی ۲۸.۵۷ ٪
  • نظری ندارم ۱۴.۲۹ ٪
  • ناراضی ۱۴.۲۹ ٪
  • کاملا ناراضی ۱۴.۲۹ ٪
4.8
Votes : 23