مدلسازی و تحلیل پمپ های پره ای (کد پروژه 363)

تاریخ ثبت :
11 تیر 1397
ثبت کننده :
4.9
امتیاز
50,000 تومان

چکیده پروژه : مدلسازی و تحلیل پمپ های پره ای (کد پروژه 363)

قدیمی ترین دستگاه هایی که از گذشته های دور تاکنون در جهت رفع نیاز های انسان ها مورد استفاده قرار گرفته، پمپ ها هستند که از چندین هزار سال پیش تاکنون از انواع کوچک تا بزرگ و ساده تا پیشرفته آن ابتدا در امر کشاورزی و انتقال آب از اعماق زمین به سطح آن و سپس با پیشرفت علم و صنعت و تکنولوژی در همه عرصه های صنعتی جایگاه خود را پیدا کرده است. طوری که حتی در یک ماشین معمولی از چندین نوع آن برای موارد متعدد از قبیل پمپ آب، پمپ روغن، پمپ بنزین، پمپ شیشه شور و ... استفاده شده و حقاً می توان ادعا نمود صنعت منهای پمپ صفر است و نمی تواند وجود داشته باشد. با عنایت به اهمیت نقش پمپ ها در صنایع مختلف بخصوص پالایشگاه ها و کمبود منابع فارسی مفید در این زمینه و پراکنده بودن جزوات موجود و نیاز روزمره تخصصی کلیه واحد های عملیاتی و تعمیراتی به شناخت، بهره برداری، تعمیر و نگهداری و عیب یابی آن ها به فضل الهی توفیقی حاصل گردید تا بتوانم قدمی هر چند کوچک بردارم و مطالبی در زمینه یکی از انواع پمپ های هیدرولیک، به نام پمپ های پره ای گردآوری و تدوین و به رشته تحریر درآورده و تقدیم کلیه دوستان نمایم که امید است مورد رضای خدای متعال و توجه و استفاده علاقه مندان واقع شود.

پروژه های مشابه

توضیحات پروژه : مدلسازی و تحلیل پمپ های پره ای (کد پروژه 363)

این گزارش دارای فصل های متعددی است که در آن مباحثی از معرفی پمپ ها و دسته بندی آن ها و معرفی هریک از آن ها که در قسمت پمپ های جابجایی مثبت بالاخص پمپ های پره ای، توضیح بیشتری خواهیم داشت و روش های اصولی راه اندازی آن ها و همین طور معرفی نرم افزار Ansys Fluent 14 به عنوان تنها ابزار به کار رفته برای تحلیل این پمپ ها در این گزارش آورده شده و در نهایت به بررسی نتایج بدست آمده خواهیم پرداخت. لازم به ذکر است که کلیه نتایج بدست آمده، در طی تغییرات بسیاری از جمله تغییر در مدل پمپ شبیه سازی شده و رعایت نکات کلیدی در داشتن مقادیر دقیق که به عنوان خروجی حاصل می شود و تغییر در روش حل و انتخاب درست در مقدار دهی اولیه در نرم افزار، استخراج گردیده است و البته خالی از اشکال نبوده و امید است علامندان به کار در این زمینه، مطالب بررسی شده را گسترش داده و نتایج را به سر حد اطمینان رسانده و به امید خدا گامی باشد در جهت استفاده و بهره برداری بهینه از دستگاه ها و نیل به خودکفایی و کاهش هزینه ها برای میهن اسلامی.
0

نظرات کاربران

امتیاز کاربران به: مدلسازی و تحلیل پمپ های پره ای (کد پروژه 363)

4.9 از 5 ( 42 نفر )
شما هم می توانید در مورد این کالا نظر بدهید.
برای ثبت نظرات، نقد و بررسی شما لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید. اگر این محصول را قبلا خریده باشید، نظر شما به عنوان مالک محصول ثبت خواهد شد.

مشخصات پروژه

مقطع تحصیلی :
نوع پروژه :
تعداد صفحات فایل pdf :
110 دارای فایل ورد
حجم فایل اصلی :
7.21 MB
فایل ورد دارد؟
سورس کد به صورت فایل مجزا دارد ؟
مهم ! حتما بخوانید
کد ها در داخل داکیومنت توضیح داده شده است ؟
فایل pdf دارد ؟
پشتیبانی دارد ؟
مهم ! حتما بخوانید
شهناز مدديان مدت زمان عضویت در نمره الف :۶ ماه
3.8
42 total
5 11 
4 12 
3 19 
2 0 
1 0 
4.8
Votes : 23