چکیده پروژه : طراحي سيستم هاي تهويه تجاري طيور (کد پروژه 428)

ساختمان را ممکن به اشکال ، ساده ودوسقفی ساخت . در نوع ساده که بیشتر در مرغداری های کوچک عمل می شود ازیک سقف مسطح ویا شیبدار استفاده می شود شیب از جلو به عقب است واینکار هم سبب گرفتن نور بیشتری می گردد وهم آب باران در جلوی ساختمان جمع نمی شود . در ساختمان دو سقفی ، تهویه بخوبی صورت گرفته سقف اصلی شیب دار است وفضای بین سقف اول ودوم بعنوان انبار می تواند مورد استفاده قرار گیرد .

پروژه های مشابه

توضیحات پروژه : طراحي سيستم هاي تهويه تجاري طيور (کد پروژه 428)

راندمان تنفسی طیور تقریبا ً 2 برابر حیوانات دیگر می باشد . تقریباً ظرف مدت 6 هفته وزن پرنده به پنجاه برابر وزن اولیه خود می رسد به همین علت تأمین اکسیژن و دفع گازهای مضر در پرندگان از اهمیت ویژه ای برخوردار است. کنترل شرایط پرورش (دما ، رطوبت ، تهویه) در صنعت طیور از اهمیت ویژه ای برخوردار است. تهویه مناسب فقط جابجایی ساده هوا در سالن نمی باشد بلکه ایجاد شرایط مناسب از نظر تأمین اکسیژن مورد نیاز پرندگان و دفع گازهای مضر در سطح بدن پرندگان اهمیت دارد. تهویه مناسب یکی از ابزار های مهم کنترل شرایط زیستی در سالن پرورش است. به همین خاطر تهویه از اساسی ترین ارکان مدیریتی در مزارع پرورش طیور می باشد. جهت تهویه مناسب و مطلوب در واحدهای پرورش طیور امکانات و تجهیزات فراوان، بسته به نیاز پرندگان و شرایط اقلیمی منطقه مورد نیاز می باشد.
0

نظرات کاربران

امتیاز کاربران به: طراحي سيستم هاي تهويه تجاري طيور (کد پروژه 428)

4.5 از 5 ( 39 نفر )
شما هم می توانید در مورد این کالا نظر بدهید.
برای ثبت نظرات، نقد و بررسی شما لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید. اگر این محصول را قبلا خریده باشید، نظر شما به عنوان مالک محصول ثبت خواهد شد.

مشخصات پروژه

مقطع تحصیلی :
نوع پروژه :
حجم فایل اصلی :
2.53 MB
فایل ورد دارد؟
سورس کد به صورت فایل مجزا دارد ؟
مهم ! حتما بخوانید
کد ها در داخل داکیومنت توضیح داده شده است ؟
فایل pdf دارد ؟
پشتیبانی دارد ؟
مهم ! حتما بخوانید
شروين ضياء بخش طبري مدت زمان عضویت در نمره الف :۶ ماه
4.0
39 total
5 14 
4 10 
3 15 
2 0 
1 0 
فروش پروژه های شما در نمره الف
4.8
Votes : 23