رنگ های آنتی باکتریال (کد پروژه 46)

تاریخ ثبت :
21 خرداد 1397
ثبت کننده :
ابراهيم خوشنما
4.2
امتیاز
50,000 تومان

چکیده پروژه : رنگ های آنتی باکتریال (کد پروژه 46)

هدف از این مطالعه بررسی مزایا ، کاربردها و دلایل استفاده از رنگ های آنتی باکتریال است. بنابراین در ابتدا برای آشنایی خواننده با صنعت رنگ به معرفی این صنعت و معرفی اجزای سازنده رنگ می پردازیم و در ادامه وارد مبحث نانو تکنولوژی و تولید رنگ های آنتی باکتریال می شویم. در انتهای این مطالعه نحوه ی تولید دو نوع از رنگدانه های دارای خواص آنتی باکتریال و آزمایشات مربوط به آن ها را شرح می دهیم و استاندارد ISO 22196: 2007(E) که مناسب ترین روش برای تست رنگ آنتی باکتریال در نظرگرفته شده است را بیان می کنیم.

پروژه های مشابه

توضیحات پروژه : رنگ های آنتی باکتریال (کد پروژه 46)

رنگ در دنیای امروز نقش بسیار مهمی در پرورش ذوق و قرایح بشری و ارضای نیازهای زیبا شناختی وی ایفا می کند. بدین جهت است که احساس رنگ را به تعبیری حس هفتم می‌گویند .انسان در پهنه تولید، تزئین خانه‌ها، پوشاک و حتی نوشابه‌ها، در هنر، نقاشی، صنایع کشتیرانی و امور ارتباطات، محصولات مصرفی در صنایع فضایی و خلاصه در همه شئونات با رنگ سر و کار دارد. به طور کلی از رنگ علاوه بر ایجاد زیبائی محیط، جهت حفاظت اشیاء در مقابل عوامل طبیعی و سببی از قبیل ضربه، خراش، سائیدگی، مواد شیمیائی، حلال ها، آب و هوای جوی و غیره استفاده می گردد و به ندرت دیده شده است که سطح یک جسم مورد دید را فقط با رنگ حفاظتی بپوشانند و از رنگ رویه تزئینی استفاده ننمایند. صنعت رنگ سازی قدمت طولانی دارد. اوایل رنگ را به طریق ابتدائی از روغن های گیاهی با استفاده از آسیاب های سنگی و دستی جهت نرم کردن رنگدانه ها تولید می کردند. اما امروزه با پیشرفت صنعت و تکنولوژی، صنعت رنگ سازی پیشرفت شایانی نموده به طوری که توانسته در میدان علم و صنعت جائی پرنفوذ برای خود باز نماید و به جرات می توان گفت که یکی از ارکان مهم هر یک از تولیدات صنایع گوناگونی که به مصارف عمومی و یا خصوصی می رسند، می باشد.
0

نظرات کاربران

امتیاز کاربران به: رنگ های آنتی باکتریال (کد پروژه 46)

4.2 از 5 ( 47 نفر ) شما هم می توانید در مورد این کالا نظر بدهید.

برای ثبت نظرات، نقد و بررسی شما لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید. اگر این محصول را قبلا خریده باشید، نظر شما به عنوان مالک محصول ثبت خواهد شد.

مشخصات پروژه

مقطع تحصیلی :
نوع پروژه :
تعداد صفحات فایل pdf :
120 دارای فایل ورد
حجم فایل اصلی :
7.21 MB
فایل ورد دارد؟
سورس کد به صورت فایل مجزا دارد ؟
مهم ! حتما بخوانید
کد ها در داخل داکیومنت توضیح داده شده است ؟
فایل pdf دارد ؟
ابراهيم خوشنما مدت زمان عضویت در نمره الف :۶ ماه
۶۸.۶% ۷
رضایت خرید: ۶۸.۶ % / (۷) رای
  • کاملا راضی ۲۸.۵۷ ٪
  • راضی ۲۸.۵۷ ٪
  • نظری ندارم ۱۴.۲۹ ٪
  • ناراضی ۱۴.۲۹ ٪
  • کاملا ناراضی ۱۴.۲۹ ٪
4.8
Votes : 23